Zdjęcie Kory z synem podbija sieć! Nigdy byście jej nie poznali

Zdjęcie Kory z synem podbija sieć! Nigdy byście jej nie poznali

Śmierć niezwykle utalentowanej wokalistki zespołu Maanam wstrząsnęła fanami oraz światem mediów. Co ciekawe, w sieci ukazało się właśnie wyjątkowe zdjęcie, które zaskoczyło nawet najwierniejszych sympatyków talentu artystki. Pozują na nim bowiem syn Kory oraz ona sama, jedynie 23-letnia, całkowicie nie przypominająca siebie po latach.

Kora odeszła w wieku 67 lat po 5-letniej walce z nowotworem. Piosenkarka zmarła w swoim domu na Roztoczu, otoczona rodziną oraz przyjaciółmi. Informację o jej śmierci fanom przekazał mąż, Kamil Sipowicz. Chociaż wokalistka poważnie chorowała, jej śmierć okazała się dla wielu internautów prawdziwym zaskoczeniem. Artystka była bowiem pełna woli życia, robiła artystyczne plany. Niestety nigdy nie zdąży już ich zrealizować.

Syn Kory oraz wokalistka na okładce sprzed lat

Aby uczcić pamięć Kory, redakcja "Przekroju" opublikowała na fanpage'u na Facebooku czasopisma jej zdjęcie sprzed 44 lat. Zaledwie 23-letnia wokalistka pozowała na nim z malutkim synem. Fotografia trafiła na okładkę magazynu. Wyjątkowy numer "Przekroju" ukazał się 26 maja 1974 r. Był on wydaniem związanym z obchodzonym wtedy Dniem Matki. Autorem unikatowego zdjęcia był Wojciech Plewiński.

Reakcja najwierniejszych sympatyków talentu Kory

Co ciekawe, fani zaznaczyli, że na zdjęciu sprzed lat Kora wygląda całkowicie inaczej, niż tuż w późniejszych latach. Jednocześnie stwierdzili jednak, iż była tak samo piękna, elegancka i hipnotyzująca, jak 40 lat później, nawet w czasie walki z ciężką chorobą. Jej śmierć pozostawiła więc w ich sercach trudną do zapełnienia pustkę. Kora, syn Kory Fot. Facebook/Przekrój

ZOBACZ TAKŻE: Anna Dymna w żałobie. Nie potrafiła mu pomóc

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Ustalono, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kory

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Kora Fot. Wikimedia Commons TVP Fot. YouTube/Plotek.pl Kora Fot. YouTube/Uwaga! TVN
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News