Syn Kory wystąpił w Dzień Dobry TVN! Kim są dzieci piosenkarki?
Wiadomości Pikio - 11 Sierpnia 2018

Syn Kory wystąpił w Dzień Dobry TVN! Kim są dzieci piosenkarki?

Syn Kory znalazł się obecnie na językach całego kraju. Polacy zainteresowali się bowiem życiem prywatnym kultowej wokalistki zespołu Maanam oraz członkami jej rodziny. Kim są dzieci zmarłej niedawno piosenkarki?

Odejście Kory po 5 latach walki z nowotworem sprawiło, że wielu jej wiernych fanów pogrążyło się w głębokiej żałobie. Tysiące osób śledziło więc ostatnie pożegnanie artystki, w którym uczestniczyła oczywiście jej najbliższa rodzina.

Kim jest syn Kory?

Wielu internautów chciało więc dowiedzieć się, kim są synowie Kory. Pierwszy z nich jest dzieckiem Marka Jackowskiego, drugi - Kamila Sipowicza. O starszym synu gwiazdy, Mateuszu wiemy, że doskonale czuje się jako grafik komputerowy. Jak donoszą media, zaprojektował nawet niektóre okładki płyt zespołu Maanam, który stworzyli jego rodzice.

Czym zajmują się synowie Kory?

Co ciekawe, młodsze dziecko wokalistki, Mateusz także jest grafikiem. Poza tym zajął się także... jazdą na deskorolce. O swojej pasji mężczyzna opowiedział w materiale dla "Dzień Dobry TVN". - W wieku 14 lat przeprowadziłem się z Krakowa do Warszawy i większość moich nowych kolegów jeździła na deskorolce. W tamtych czasach sprzęt do skateboardingu był w Polsce niedostępny. Trzeba go było sprowadzać z Zachodu. (...) Trzymałem ją przy piersi, nawet z nią spałem. Ojciec stwierdził, że coś jest ze mną nie tak - opowiedział Szymon Sipowicz. - Brał deskę i udawał, że idzie do szkoły. Gdy pod koniec roku sprawdziliśmy jego wyniki w nauce, okazało się, że w szkole był trzy razy. (...) On jest bardzo oddany tej pasji. To jest piękne. Jak człowiek ma pasję, to jest szczęśliwy - ujawnił jego ojciec, Kamil Sipowicz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Smutne. Dwa dni po pogrzebie Kory jej mąż pożegnał kolejną bliską osobę
  2. Gwiazda DDTVN zmieszana z błotem! Wrzuciła do sieci swoje zdjęcie z pogrzebu Kory
  3. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
ZAMIANA
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
[view-gallery id=252282]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News