Syn Kaczyńskiej zmieni bieg historii Polski. Przerażająca wizja szamana

Syn Kaczyńskiej zmieni bieg historii Polski. Przerażająca wizja szamana

Syn Kaczyńskiej urodził się dosłownie kilka dni temu, jednak już teraz media są nim bardzo zainteresowane. Swoją popularnością przebił dotychczasową polską niemowlęcą królową, Klarę Lewandowską. Spekulacje na jego temat nie dotyczą już tylko imienia, ale i przyszłości. Niezdrowe zainteresowanie małym chłopcem zaczęli podzielać nawet szamani.

Astrolog Kazimierz Olszewski postanowił zainteresować się przyszłym losem noworodka. Syn Kaczyńskiej stał się główną osią jednej z jego przepowiedni. Jak będzie wyglądała przyszłość chłopca? - Urodził się 7 sierpnia, a zatem jest zodiakalnym lwem. To znak zodiaku, którego żywiołem jest ogień. Już dziś możemy więc powiedzieć, że chłopiec będzie wojownikiem, osobą energiczną i pełną życia, niezależną, narzucającą swoje zdanie otoczeniu, przy okazji czerpiąc z tego satysfakcję. Czy to nie brzmi jak opis wytrawnego polityka? Jest wielce prawdopodobne, że obierze właśnie taką ścieżkę, bo ma ku temu wrodzone predyspozycje. Z wyjątkiem charyzmy, bo czy będzie ją miał, przewidzieć się nie da - opowiedział astrolog i szaman.

Jak na imię ma syn Kaczyńskiej? Jak będzie wyglądała jego przyszłość?

Do tej pory do mediów nie dotarła informacja o imieniu syna Kaczyńskiej. Szamani są jednak przekonani, że mimo braku tak elementarnej informacji, wiedzą wszystko o jego przyszłości. - A co poza tym? Układ ciał niebieskich, który pojawił się w dniu jego narodzenia może nam wskazywać, że w przyszłości będzie się cieszył ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej. Co tu dużo mówić, będzie bawidamkiem! Ogólnie urodzeni pod znakiem lwa są osobami, które wiodą szczęśliwe życie. Wielu astrologów twierdzi, że lew to jeden z najszczęśliwszych znaków zodiaku - dodaje Olszewski. Przypomina, że zodiakalnymi lwami są także Bill Clinton i Barack Obama. Jednocześnie porównuje "charakter" noworodka do zmarłego dziadka Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata Jarosława. Co o tym myśli Marta Kaczyńska? Z pewnością śmieje się podczas czytania tekstu, zmieniając przyszłemu władcy Polski pieluchy. Póki co życzymy maluchowi dużo zdrowia!ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pół Polski nagle nienawidzi Polski. Chcą go zniszczyć, stał się wrogiem numer jeden
  2. Największy gwiazdor TVN zbezcześcił pamięć Kory? Fani są wściekli
  3. Wielka Brytania nie może uwierzyć. Chodzi o matkę Meghan Markle
  4. Chciał zaoszczędzić, potraktował psa szlifierką kątową
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News