Syn Dowbor skrajnie wycieńczony! Krok od dramatu

Syn Dowbor skrajnie wycieńczony! Krok od dramatu Źródło: fot. youtube.com/wideoportal

Syn Katarzyny Dowbor Maciej jest znanym wszystkim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Zajmuje się również prowadzeniem imprez na świeżym powietrzu, co ostatnio niemal nie doprowadziło do tragedii. Gwiazdor znalazł się o krok od dramatu. 

Maciej Dowbor od lat oprócz spełniana się zawodowo realizuje swoje pasje związane ze sportem. Dziennikarz biega na długie dystanse i uczestniczy w triathlonach. Łączenie obu tych zajęć jest bardzo trudne, czego dowodem jest niedawny dramat gwiazdora. Tydzień temu gwiazdor po poprowadzeniu wielogodzinnej imprezy w pełnym słońcu, udał się do Warszawy, gdzie po przepłynięciu 1,5 kilometra, przejechaniu 40 kilometrów na rowerze i przebiegnięciu 10 kilometrów nagle padł. Przekroczenie mety morderczego wyścigu mógł niemalże opłacić zdrowiem. Nieprzytomnego dziennikarza cucono przez 5 minut. Szczęśliwie udało się go uratować. Wszystko opisał na swoim instagramowym koncie. - Co za masakra! To, że w ogóle dotarłem do mety, zakrawa na cud. Czas chyba zdać sobie sprawę, że kategoria M40 to wyznacznik wieku, w którym dzień przed tropikalnymi zawodami nie powinno się spędzać 7 godzin w samochodzie i 8 godzin na scenie na pełnym słońcu [...] Pięć minut polewania wodą i cucenia przez wolontariuszy i medyków pozwoliło mi dojść do siebie - czytamy.

To, co przeżył Dowbor bardzo zmartwiło jego żonę

Gwiazdor telewizji od roku już musi pracować za dwoje, by utrzymać swoją rodzinę. Wszystko dlatego, że jego żona Joanna Koroniewska od czasu urodzenia ich drugiego dziecka nie zajmuje się aktorstwem. Sportowy wyczyn Dowbora bardzo nie spodobał się jego małżonce, która nie może zrozumieć, jak po ciężkim dniu w pracy i wielogodzinnej jeździe samochodem postanowił jednak wystartować w warszawskim triathlonie. - Joasia ogromnie ceni poświęcenie Maćka, który pracuje dużo, chcąc zapewnić jej i dzieciom życie na wysokim poziomie [...] Jest wzruszona tym, że mąż stara się pomagać jej w opiece nad córeczkami. Chętnie nawet wstaje nocami do Hani, która niestety sypia bardzo niespokojnie. Wolałaby jednak, by pracując tak intensywnie, w czasie wolnym więcej wypoczywał, a nie katował się dodatkowo treningami - opowiedziała magazynowi "Na Żywo" przyjaciółka rodziny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie
  2. Łukasz Fabiański żegna się z drużyną, napisał łzawy list. Kibice załamani
  3. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News