Syn Chajzera zginął w wypadku. "Z góry dziękuję za modlitwę"

Syn Chajzera zginął w wypadku. "Z góry dziękuję za modlitwę"

Nie żyje 9-letnie dziecko Filipa Chajzera, dziennikarza TVN. O tragicznej śmierci Chajzer poinformował za pośrednictwem Facebooka. Z góry podziękował za wsparcie i modlitwę. 

"Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl. Wobec tak ogromnej tragedii proszę o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich" - napisał Chajzer na Facebooku.

Tysiące internautów wspierają dziennikarza na jego profilu na Facebooku, choć zapewne nic nie jest w stanie ukoić bólu po tej tragicznej stracie.

Wypadek, w którym tragicznie zmarł 9-letni Maksymilian, miał miejsce w okolicach Płońska na Mazowszu. Nieznane są dokładne przyczyny wypadku, aczkolwiek wiadomo, że auto, którym podróżowało dziecko z dziadkiem trafiło w tył naczepy ciężarówki stojącej na poboczu. Synek Chajzera zginął na miejscu, jego teść trafił do szpitala.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News