Schorowany staruszek napawał obrzydzeniem wszystkich w restauracji. Jak wstał jego syn, wszyscy zamilkli

Schorowany staruszek napawał obrzydzeniem wszystkich w restauracji. Jak wstał jego syn, wszyscy zamilkli Źródło: Facebook

Syn postanowił zabrać schorowanego ojca do restauracji. Nie cała klientela była zachwycona tym, że w lokalu przebywa z nimi nieporadny, zapluty mężczyzna. Gdy rodzina opuszczała restaurację, jeden z klientów wstał i powiedział kilka ważnych słów, które wszyscy zebrani z pewnością na długo zapamiętają.

Syn tego mężczyzny nie opuścił go, gdy ten był już w podeszłym wieku. Zamiast wstydzić się schorowanego, nieporadnego rodzica, konsekwentnie odpłacał mu się za lata wsparcia finansowego i opieki. Jednym z jego pomysłów na to, jak podziękować starszemu człowiekowi za swoje dzieciństwo, było zabranie go do restauracji.

Syn zabrał starego ojca na wystawny obiad

Nie było to jednak proste przedsięwzięcie. Mężczyzna ma bowiem problemy z samodzielnym poruszaniem się i jedzeniem. Gdy zajęli swoje miejsca w lokalu, jego syn był świadomy nieprzychylnych spojrzeń niektórych gości. Co bardziej bezczelni przedrzeźniali jego ojca, któremu z drżących rąk raz po raz wypadały sztućce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Posiłek również był wyzwaniem dla starszego pana. Potrzebował nieco asysty w jedzeniu, ale i to nie ustrzegło go przed ubrudzeniem ubrania i wywołaniem wielu nieprzyjemnych reakcji. Ludzie nie byli w stanie zrozumieć, dlaczego syn postanowił zabrać starego człowieka w publiczne miejsce. Odrzucało ich zachowanie staruszka i nie chcieli przebywać w jego towarzystwie.

Po posiłku syn wstał i zabrał ojca do łazienki

Po skończonym obiedzie syn zabrał ojca do łazienki, aby pomóc mu się umyć oraz uczesać po wyczerpujących czynnościach, jakie musiał wykonywać podczas posiłku. Następnie wrócili na salę, wzięli swoje ubrania wierzchnie i zmierzali do wyjścia, gdy jeden z pozostałych gości wstał i zastąpił im drogę. Syn nie wiedział, co zrobić - obawiał się, że mężczyzna może chcieć powiedzieć w twarz kilka nieprzyjemnych słów staruszkowi. Jak się jednak okazało, nie miał się czego obawiać.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

- Proszę spojrzeć na ludzi zgromadzonych w tej restauracji. Udzielił pan dzisiaj ważnej lekcji siedzącym tutaj dzieciom, a ojcom dał pan nadzieję, że mogą teraz spać spokojnie i wierzyć, że kiedyś, w podeszłym wieku, dzieci otoczą ich taką troską i miłością, jakie otrzymuje pan - powiedział odważny gość restauracji.

Jako jedyny zrozumiał to, jak ważny był gest, który wykonał dla swojego schorowanego ojca mężczyzna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. 62-letnia gwiazda po wielu operacjach plastycznych pokazała się w bikini. Tylu zszokowanych fanów dawno świat nie widział
  3. Jeden mężczyzna i dwie panny młode. Historia tego zdjęcia rozdziera serca, nie mogli powstrzymać łez
  4. Najsmutniejszy pies jechał samotnie autobusem. Finał jego historii kruszy serca
  5. Zapłaciła 800 zł za wymarzony tort na wesele. Odebrała go i zaczęła płakać, reakcja cukierni powala na kolana

źródło: lolmania

Następny artykuł