Nakrył przyjaciela w łóżku ze swoją matką. Prawda okazała się jeszcze bardziej niesłychana

Nakrył przyjaciela w łóżku ze swoją matką. Prawda okazała się jeszcze bardziej niesłychana Źródło: youtube/AleViral.pl/

Syn nakrył własną matkę w łóżku ze swoim przyjacielem i od razu się na niego rzucił. Nie podejrzewał, że już po chwili odkryje jeszcze bardziej zaskakującą prawdę.

Chyba żaden syn nie chciałby nakryć swojej matki w dwuznacznej sytuacji w łóżku. Ten facet przeżył podwójny szok, gdy zorientował się, że kompanem kobiety w igraszkach jest jego własny przyjaciel. Nie potrafił utrzymać emocji na wodzy i rzucił się z pięściami na kochanka. Szybko dowiedział się, co było powodem romansu. 

Syn nakrył przyjaciela w łóżku ze swoją matką 

Nagranie, które pojawiło się w serwisie YouTube, bez wątpienia może odebrać mowę. Widać na nim, jak młody mężczyzna wraca do domu i widzi swoją mamę z obcym mężczyzną w łóżku, co wprawia go w zmieszanie. Dopiero po chwili dociera do niego, że kochanek nie jest mu wcale obcy i co gorsza, jest to jego przyjaciel. 

W sekundę zalała go fala złości i nie potrafiąc powstrzymać negatywnych emocji, rzucił się na niego, zamierzając siłą wymierzyć sprawiedliwość. Przerażenie kobiety i jej młodego kochanka wzrastało z każdą chwilą coraz bardziej. Widząc, że nie ma już odwrotu, postanowili wyjawić mężczyźnie całą prawdę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawda, której nikt się nie spodziewał 

Kobieta zrozumiała, że jej syn musi poznać prawdę, dlatego, by go zatrzymać, zaczęła krzyczeć, że wszystko było jedynie niewinnym żartem. Młody mężczyzna pozostawał głuchy na słowa matki twierdząc, że to kłamstwo. Nagle do akcji wkroczył jeden z członków ekipy filmowej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Dopiero po chwili, gdy chłopaków udało się rozdzielić, do rozzłoszczonego syna dotarło, że zdarzenie rzeczywiście zostało wyreżyserowane, a jego mama tak naprawdę nie sypia z jego najlepszym przyjacielem. Choć udawany romans miał dostarczyć rodzinie jedynie rozrywki, wymknął się spod kontroli, co najmocniej i boleśnie odczuł mężczyzna, który miał udawać kochanka, a przyjął kilka celnych ciosów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  4. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz
  5. Twój pies dziwnie się zachowuje, ale nie wiesz o co mu chodzi? Oto 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby go zrozumieć

Źródło: youtube 

Następny artykuł