Policjant zatrzymał kierowcę wyglądającego jak jego zmarły syn. Nagle zauważył coś i obaj zalali się łzami

Policjant zatrzymał kierowcę wyglądającego jak jego zmarły syn. Nagle zauważył coś i obaj zalali się łzami Źródło: William Jazwinski

Syn tego mężczyzny był niesamowicie podobny do człowieka, którego spotkał on na swojej drodze. Gdy stanęli twarzą w twarz, wzruszył się jeszcze bardziej. Nagle obaj coś zauważyli i w jednej chwili zalali się łzami.

Jego syn zmarł zbyt wcześnie, z czym wciąż było mu się trudno pogodzić. Czas mijał, a on starał się uporać ze stratą i nie podejrzewał, że pewnego dnia spotka na swojej drodze chłopaka, który będzie wyglądał zupełnie jak jego nieżyjący już potomek. 

Policjant zatrzymał kierowcę, który wyglądał jak jego zmarły syn 

William Jazwinski był w ogromnym szoku, gdy prowadząc spokojnie swój samochód, nagle zauważył za sobą światła policyjne i dźwięk syren, nakazujące mu, aby natychmiast się zatrzymał. Zjechał na pobocze w przekonaniu, że za chwilę otrzyma mandat, czekał aż funkcjonariusz podejdzie do szyby. 

Gdy wreszcie doszło do rozmowy, mężczyzna osłupiał, mundurowy nie miał bowiem zamiaru go upominać, a wręcz przeciwnie - podziękował mu za służbę w wojsku i walkę na rzecz Ameryki. William zrozumiał, że stróż prawa najprawdopodobniej zobaczył wojskową naklejkę na jego zderzaku i stąd tak ciepłe słowa. 

Szybko jednak przekonał się, że powód do zatrzymania był zupełnie inny. Okazało się, że syn policjanta również służył w wojsku, jednak nigdy nie wrócił z misji, a Jazwinski wyglądał niemal identycznie, jak on. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Czy mogę cię uścisnąć? Przypominasz mi mojego syna. Zatrzymałem cię, bo przez chwilę wydawało mi się, że nim jesteś… Nadal nie mogę pogodzić się z tym, co się stało. Nie mogę uwierzyć, że moje dziecko nie żyje - powiedział. 

Nagle obaj zalali się łzami 

Motywacją do wyznania prawdy była dla policjanta flaga Ameryki, którą zauważył na desce rozdzielczej kierowcy - dokładnie taką samą otrzymał, gdy poinformowano go o śmierci syna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

William był niezwykle poruszony historią oficera. Bez chwili zastanowienia wysiadł z samochodu i zgodził się na przyjacielski uścisk. Obaj nie byli w stanie powstrzymać łez. Choć byli sobie zupełnie obcy, dali się ponieść emocjom i - pełni smutku - w tym jednym momencie byli dla siebie największym wsparciem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny 
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: lolmania 

Następny artykuł