Fani od dawna o to błagali. Gwiazda "Rolnik szuka żony" nareszcie pokazała twarz małego synka

Fani od dawna o to błagali. Gwiazda "Rolnik szuka żony" nareszcie pokazała twarz małego synka Źródło: Instagram/rolnikwszpilkach

Syn gwiazdy "Rolnik szuka żony" po wielu błaganiach fanów, w końcu został pokazany w pełnej krasie. Uczestniczka programu długo ukrywała swoje dziecko przed oczami ciekawskich. W końcu zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy.

Syn gwiazdy programu TVP przyszedł na świat raptem kilka miesięcy temu. Para, którą połączył program "Rolnik szuka żony", jest na tyle szczęśliwa, że zdecydowała się na dziecko. Mnóstwo widzów dopingowało Małgorzatę Borysewicz, kiedy ta była w ciąży. Po udanym porodzie uczestniczka programu i jej fani odetchnęli z ulgą. Mimo to, kobieta długo zwlekała z zaprezentowaniem swojego syna.

Fani chcieli, żeby Małgorzata Borysewicz pokazała swojego syna

Same narodziny były niemałym wydarzeniem. Szczęśliwa mama ogłosiła narodziny na Instagramie, dziękując personelowi szpitala za profesjonalną pomoc w przygotowaniu do porodu. Skierowała również pozdrowienia do wspierających ją fanów.

- Kochane serducha, dziękujemy za moc życzeń i gratulacji płynących do nas od kilku dni [...] aczkolwiek wypadałoby szczególnie podziękować za ten cud całemu zespołowi Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce [...] Może do najłatwiejszych to nie należy, ale z moimi chłopakami teraz mogę już wszystko, mam wszystko - pisała na Instagramie.

Fani umierali z ciekawości, jak wygląda potomek Borysewiczów, który otrzymał imię Ryszard. Na początku dostali zdjęcie jedynie rączek pociechy Małgorzaty i Pawła. Gdy w końcu takowego się doczekali - dziecko było plecami do obiektywu aparatu. To jednak nie zaspokoiło ciekawości fanów.

Syn uczestniczki "Rolnik szuka żony" w pełnej krasie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu obserwujący Małgorzatę na Instagramie dostali tego, czego chcieli. Po serii zdjęć w śpioszkach czy w wózku, nareszcie zobaczyli, jak wygląda mały Ryszard Borysiewicz. Mama zamieściła zdjęcie ze spaceru w instagramowej relacji, gdzie niedawno narodzony syn leży w wózku, wyciągając małe stópki do zdjęcia. Internauci rozpływają się nad wyglądem bobasa. Niektórzy chwalili Borysewiczową za dyskrecję i odpowiednie korzystanie z mediów społecznościowych.

- No i super. Najważniejsze żeby dziecko zdrowe było. Szczęścia i powodzenia życzę całej trójce - napisała internautka.

- Pokazała, ale niewyraźnie. Na tyle, żeby ciekawskich uspokoić i na tyle, żeby jednak nie świecić dzieckiem na lewo i prawo - stwierdził komentujący.

Źródło: Instagram/rolnikwszpilkach

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn polskiego miliardera wziął ślub. Przyjęcie było bardzo LUKSUSOWE. Bawiły się na nim same gwiazdy - byli tam nawet Kwaśniewscy!
  2. Gwiazda TVN rozstała się z mężem w atmosferze SKANDALU. Fanom opadły szczęki, gdy poznali powód. To zmrozi wam krew w żyłach
  3. Opole odleciało, część widzów z żenady wbiło w ziemię, inni turlali się ze śmiechu. Tego kabaretu nie zapomnimy przez lata
  4. Czujesz, że mąż Cię nie kocha? Zawsze chodzi o te 4 powody, możesz temu zaradzić
  5. Urbański od "Milionerów" w młodości był brunetem i wyglądał jak prawdziwy Adonis. Tych zdjęć nigdy nie widziałeś
  6. Gwiazda disco polo bezczelnie oszukała Polaków? Gdy wyszło na jaw, Godlewska skasowała wszystko

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News