Olga zostawiła dzieci same w domu. Jej 9-miesięczny syn nie żyje, powód przyprawia o ciarki

Olga zostawiła dzieci same w domu. Jej 9-miesięczny syn nie żyje, powód przyprawia o ciarki Źródło: Facebook

Syn tej kobiety został sam w domu, chociaż miała zaledwie 9 miesięcy. Niestety, gdy matka wróciła do domu, maleństwo już nie żyło. Okoliczności tej tragedii aż przyprawiają o dreszcze. Taka sytuacja nie powinna się nigdy wydarzyć.

Syn kobiety miał tylko 9 miesięcy, a matka zostawiła go samego w domu. Dziecko niestety zmarło, a powód tej śmierci jest przerażający. Tragedia wydarzyła się w Złatoust w obwodzie czelabińskim w Rosji. Koszmarne wydarzenia wstrząsnęły lokalną społecznością. Wyrodna matka zgotowała swoim dzieciom prawdziwy horror.

Syn nie miał szans na przeżycie

Olga B. jest matką kilkorga dzieci, jednak bycie rodzicem często jej przeszkadzało. Kobieta nie poczuwała się do odpowiedzialności za swoje pociechy i często zostawiała je w domu same. Nieodpowiedzialna dziewczyna znikała nawet na kilka dni. Najmłodszy syn Olgi B. nie miała szans na przeżycie. Zmarł w tragicznych okolicznościach. 

Dziecko zmarło z głodu

Kobieta często opuszczała swój dom i pozostawiała w nim swoje małe dzieci. Tym razem również zniknęła na kilka dni, a jej 9-miesięczny synek od dawna nie był karmiony. Gdy Olga B. w końcu pojawiła się w mieszkaniu, odkryła, że jej dziecko nie żyje. Niestety kobieta nie przejęła się tą tragedią i ponownie opuściła posiadłość. Nie powiadomiła również służb o śmierci niemowlaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwłoki maleństwa po kilku dniach odnalazła matka Olgi B., która chciała zobaczyć, jak miewają się jej wnuki. Okazało się, że kobieta tym razem zabrała ze sobą pozostałe dzieci i opuściła dom, pozostawiając zmarłego syna. Służby zaczęły już wnikliwie badać tę sprawę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Jak się okazało, w mieszkaniu Olgi B. często dochodziło do awantur. Sąsiedzi słyszeli krzyki i skarżyli się policji, że dzieciom dzieje się krzywda. Mimo apeli znajomych kobiety, dzieci w dalszym ciągu pozostawały pod jej opieką. Oldze B. najprawdopodobniej zostanie postawiony zarzut zaniedbania dziecka. Grozi jej za to do dwóch lat więzienia.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: Fakt

Następny artykuł