Podczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenie

Podczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenie Źródło: .

Syn państwa Staraków zostanie dzisiaj pochowany. Słynny producent filmowy Piotr Woźniak-Starak stracił życie na skutek tragicznego wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Właśnie rozpoczęła się ceremonia pogrzebowa.

Syn ukochany przez swoich rodziców, wspaniały mąż i brat, a także świetny producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak zostanie dzisiaj pożegnany. Gwiazdor stracił życie w felernym wypadku motorówki, do którego doszło na jeziorze Kisajno. Właśnie zaczęła się uroczysta msza żałobna w intencji celebryty. 

Syn miliarderów na swojej ostatniej drodze 

Syn miliarderów po swoim zaginięciu mógł liczyć na zorganizowanie kosztownej akcji poszukiwawczej. Niestety mimo ogromnego nakładu pracy służb, nie udało się znaleźć go żywego. O godzinie 19:00 rozpoczęła się msza święta żałobna związana z tą tragedią. Przy trumnie ustawiono zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka, które pokazuje jak uśmiechnięty, pogodny i pozytywny był zawsze słynny producent.

Do kościoła pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą zjeżdżają się kolejni żałobnicy, by towarzyszyć gwiazdorowi na jego ostatniej drodze. Poza rodziną i najbliższymi przyjaciółmi pojawiło się wiele osób z polskiego show-biznesu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ceremonia właśnie się rozpoczęła 

39-letni Piotr Woźniak-Starak był postacią bardzo lubianą w polskiej branży rozrywkowej. Większość osób wspomina go jako fantastycznego i otwartego człowieka, który w każdej chwili był w stanie każdemu udzielić pomocy.

Jego niespodziewana tragiczna śmierć wstrząsnęła całą Polską. Wszyscy łączą się w bólu z rodziną zmarłego gwiazdora i szczególnie współczują wdowie po nim, prezenterce TVN, Agnieszce Woźniak-Starak. Trudno nawet sobie wyobrazić, co musi teraz przeżywać celebrytka. Właśnie straciła swojego ukochanego męża i będzie z pewnością potrzebowała dużo czasu, żeby otrząsnąć się po tej tragedii. 

Może na pewno liczyć na wsparcie swoich współpracowników ze stacji, którzy od samego początku okazywali jej dużo ciepła, a teraz stawili się tłumnie na mszy żałobnej w Kostancinie-Jeziornej. Na uroczystości pojawili się Grażyna Torbicka wraz z mężem, Piotr i Karolina Kraśkowie, Edward Miszczak, dyrektor TVN-u, Joanna Przetakiewicz i wielu innych, którzy znali zmarłego osobiście. W kościele zjawiła się również była partnerka Piotra Woźniak-Staraka, Alicja Bachleda-Curuś. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje Stefan Liwski. Wybitny specjalista i żołnierz AK
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

Pożegnanie zmarłego producenta ma się odbyć w gronie rodzinnym na Mazurach, gdzie ma zostać przewieziona urna z prochami celebryty. Ta niezwykle smutna ceremonia przypomina wszystkim o kruchości życia. Piotr Woźniak-Starak miał bowiem dopiero 39 lat, kiedy stracił życie na jeziorze Kisajno. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka wprawiła wszystkich w osłupienie. Ten gest wzruszył tysiące Polaków
  2. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Klienci Biedronki oskarżają pracowników o perfidny proceder. Chodzi o nowe Słodziaki
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News