Serce matki nie wytrzymało. Miesiąc po pogrzebie synka doszło do tragedii

Serce matki nie wytrzymało. Miesiąc po pogrzebie synka doszło do tragedii Źródło: Screen/Lolmania

Syn odszedł w wyniku bardzo poważnej choroby. Ta tragedia tak wstrząsnęła jego matką, że po pogrzebie doszło do kolejnego niezwykle smutnego wydarzenia. Jej serce nie wytrzymało.

Syn cierpiał na bardzo poważną chorobę, przez którą zupełnie niespodziewanie zmarł. To niezwykle smutne wydarzenie sprawiło, że matka chłopca wpadła w gigantyczną rozpacz i nie mogła pogodzić się z tą ogromną stratą. Serce kobiety nie wytrzymało bólu i miesiąc po pogrzebie dziecka doszło do kolejnej tragedii. 

Syn był oczkiem w głowie mamy

Syn Ashley miał zaledwie 10 lat gdy zaczął odczuwać poważne dolegliwości związane z pracą serca. Początkowo myślano, że miała na to wpływ trauma związana ze śmiercią ukochanego pradziadka, Jacka. Gdy pewnego dnia serce chłopca stanęło, na jaw wyszła przerażająca prawda. 

10-latek zmarł, a sekcja zwłok wykazała, że doszło do pęknięcia tętnicy. Najprawdopodobniej była to przypadłość genetyczna. Zaledwie miesiąc po pogrzebie chłopca rodzinę spotkała kolejna tragedia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Serce matki nie wytrzymało rozpaczy 

Ashley nie była w stanie pogodzić się ze stratą swojego ukochanego syna. Jeszcze kilka dni wcześniej Jack czuł się świetnie. W przeszłości miał pewne problemy ze zdrowiem i musiał przejść poważną operację, ale lekarze twierdzili, że kryzys został już zażegnany. 

Ta niespodziewana śmierć 10-latka całkowicie wstrząsnęła rodziną, a w szczególności matką chłopca. Zabolało ją do tego tego stopnia, że kilka miesięcy po pogrzebie syna dostała ataku serca. Mimo podjęcia akcji ratunkowej, nie udało jej się uratować. W pewnym momencie jej serce nie wytrzymało i stanęło. Bliscy kobiety twierdzą, że doszło do tego z rozpaczy. Fizycznie nie była w stanie poradzić sobie z żalem i bólem związanym z odejściem ukochanego dziecka.  

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Zarówno pradziadek, 10-latek jak i jego matka odeszli w podobny sposób, poprzez nagłe zatrzymanie serca. Krewni obawiają się teraz, że może być to świadectwo niewykrytej choroby genetycznej. W inny sposób trudno wytłumaczyć tę serię tajemniczych zgonów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Syn znanego aktora TVP zmarł na jego rękach. On i jego rodzina bardzo to przeżyli
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł