Syn odwiedził matkę w domu opieki. Gdy ją zobaczył, natychmiast musiał zareagować, ręce opadają
JULIA WIGGINS/FACEBOOK
Irmina Jach - 27 Września 2020

Syn odwiedził matkę w domu opieki. Gdy ją zobaczył, natychmiast musiał zareagować, ręce opadają

Syn, który nie był w stanie samodzielnie pomagać ciężko chorej mamie, podjął trudną decyzję o umieszczeniu staruszki w wyspecjalizowanym domu opieki. Miał nadzieję, że wykwalifikowany personel medyczny zapewni seniorce świetną opiekę i zadba o wdrożenie odpowiedniego leczenia. Niestety, stało się zgoła inaczej. Starsza pani stała się ofiarą dramatu.

Syn seniorki, szukając odpowiedniej placówki, w której mogłaby zaopiekować się jego mamą, zwrócił szczególną uwagę na ośrodek Alter Care Noble Pond w Jackson Township, który cieszył się doskonałą renomą. Nikt nie spodziewał się, że właśnie w tym miejscu rozegra się dramat. Najbliżsi emerytki postanowili złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. To, co zobaczyli, było dla nich ogromnym szokiem.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Syn seniorki, który odwiedził ją w domu opieki, nie mógł uwierzyć własnym oczom

Kiedy weszli do pokoju staruszki, zobaczyli, że nie ma przy niej nikogo z personelu. Poszukiwania pielęgniarek spełzły na niczym. Gdy postanowili jechać do domu po ubrania ze staruszki, by umożliwić jej opuszczenie ośrodka, nie mogli jej odnaleźć. Okazało się, że pielęgniarki zamknęły ją w swoim pokoju. Rodzina, która odnalazła emerytkę, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Kobieta była bliska śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- W takim stanie znaleźliśmy naszą kochaną mamę, Esther Brown, w domu opieki Alter Care Noble Pond w Jackson Township w sobotni wieczór. Zabrałam jej syna do domu po odzież na zmianę, a po powrocie powiedziano nam, że przeniesiono ją do prywatnego pokoju, więc kazano nam przejść na drugą stronę placówki. Niestety, nie mogliśmy jej znaleźć. W końcu zauważyliśmy dziwny widok w pokoju pielęgniarek. To mama leżała z twarzą wciśniętą w poduszkę i dusiła się własną śliną. Udało mi się zrobić dwa zdjęcia, abyście wiedzieli, że nie warto zostawiać bliskich pod opieką osób, które chodzą do pracy tylko po wypłatę (...). Po telefonie do dyrektora mama wróciła do domu - napisała kobieta w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN przekazał pilne wiadomości. Zablokowana droga, policja i śmigłowiec, porażający widok na ekspersówce

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Kiedy ujrzeli Esther dławiącą się śliną zaczęli krzyczeć i szukać pomocy, ale przez przeszło 10 minut nikt nie pojawił się na w pokoju. Rodzina szybko podniosła seniorkę, dzięki czemu zapobiegła tragedii. To straszne wydarzenie sprawiło, że bliscy Esther wezwali inne rodziny do sprawdzenia swoich bliskich przebywających w Altercare Nobles Pond. Zdjęcia trafiły do Departamentu Zdrowia i Wieku w Ohio, które wkrótce przeprowadzi kontrole na miejscu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  2. Niemieccy dziennikarze zmiażdżyli Roberta Lewandowskiego. Ostra krytyka wobec Polaka
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News