Syn pani Barbary zginął w tragicznych okolicznościach. Teraz kazali jej rozebrać jego grób, powód nie mieści się w głowie

Syn pani Barbary zginął w tragicznych okolicznościach. Teraz kazali jej rozebrać jego grób, powód nie mieści się w głowie Źródło: Wikimedia Commons/Albert Górniak

Jej syn zginął w wyjątkowo tragicznym wypadku. Dla każdej matki utrata ukochanego dziecka to wielki dramat. Niestety, pogrzeb nie zakończył jej cierpień. Później kazano jej rozebrać grób.

Syn pani Barbary został pochowany na cmentarzu w swoim rodzinnym mieście. Spoczął obok swoich dziadków i ojca Anastazji B., która wyraziła zgoda na sąsiedztwo grobu Szymona. Niestety, później doszło do skandalu, który rozdrapał dawne rany matki.

Syn zginął w tragicznym wypadku. To jednak nie koniec dramatu matki

Rodzina Sarniaków przeżyła prawdziwy dramat, gdy 31-letni Szymon zginął w wypadku drogowym spowodowanym przez pijanego kierowcę. Do tragicznego zdarzenia doszło w Hiszpanii w 2017 roku, 31-latek osierocił 2-miesięczną córkę. Gdy ciało Szymona przewieziono do Polski, rodzina zdecydowała się na pochowanie go w rodzinnej miejscowości Dobre Miasto. Chcieli, aby spoczął obok swoich dziadków, ale obok znajdował się jeszcze grób ojca Anastazji B. To niestety rozpoczęło problemy rodziny Sarniaków.

Z początku kobieta zgodziła się na umieszczenie w tym miejscu grobu Szymona. Niestety, gdy pomnik już stanął, okazał się na tyle duży, że był zbyt blisko drugiej mogiły. To zaniepokoiło Anastazję B., która zgłosiła sprawę. Sąd przyznał jej rację, powołując się na prawny zapis, według którego między grobami musi być pół metra przerwy. Nakazano Pani Barberze usunięcie części grobu syna.

Konflikt o nagrobek w sądzie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sąd kazał mi zdjąć jedną z płyt, co spowoduje odsłonięcie wejścia do grobowca. Mam pozwolić, żeby do mojego syna deszczówka wpływała i wchodziły do środka gryzonie?  - opowiadała załamana pani Barbara.

Dzisiaj grzeje: 1. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

Mimo protestów kobiety, sąd skierował się do zarządcy cmentarza. Ten miał namówić panią Barbarę do rozebrania części pomnika. Kobieta nie zgodziła się i złożyła w tej sprawie apelację. Teraz konfliktem pomiędzy Sarniakami a Anastazją B. zajmie się sad okręgowy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News