Sytuacja jest poważna. Trwa dramat syna Katarzyny Dowbor i jego żony

Sytuacja jest poważna. Trwa dramat syna Katarzyny Dowbor i jego żony Źródło: instagram maciej_dowbor

Syn Katarzyny Dowbor znalazł się w ciężkiej sytuacji. W związku z koronawirusem rozpoczęły się wyjątkowo przykre chwile w życiu Macieja Dowbora i jego żony, Joanny Koroniewskiej. Para może liczyć na pomoc?

Syn od zawsze był wspierany przez Katarzynę Dowbor, nawet kiedy Maciej i Joanna Koroniweska rozstali się, mama zrobiła wszystko, by para ponownie się zeszła. Jej starania doprowadziły do tego, że para wzięła ślub. Dziś jednak sytuacja, w której znalazł się Maciej Dowbor i jego żona, jest o wiele cięższa niż przed laty. 

Syn Katarzyny Dowbor znalazł się w ciężkiej sytuacji 

W związku z sytuacją wywołaną przez koronawirusa wielu artystów i osób związanych z show-biznesem zostało bez pracy. Jedną z takich osób jest Maciej Dowbor, który już od jakiegoś czasu wie, że program "Twoja twarz brzmi znajomo" został zawieszony. Brak zatrudnienia spotkał także jego żonę, Joannę Koroniewską, którą ostatnio można było oglądać na deskach teatru. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Brak pracy dla syna i synowej Katarzyny Dowbor oznacza, że para znalazła się w ciężkiej sytuacji finansowej. Maciej Dowbor wraz z żoną wielokrotnie w wywiadach przyznawali, że muszą pracować więcej, by stać ich było na spłatę kredytu. Dziś, kiedy pozostają bez pracy, sytuacja zrobiła się wyjątkowo poważna. Jednak para na szczęście może liczyć na swoją rodzinę.

Syn może liczyć na pomoc mamy. Katarzyna Dowbor nie zostawi swoich dzieci

Katarzyna Dowbor wyznała, że nie zamierza pozostawić swoich dzieci i wnuków bez pomocy. Gdyby sytuacja była dramatyczna, jest w stanie wspomagać swoich bliskich, także finansowo. Dzięki honorarium za program "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor nie martwi się o przyszłość swoją ani swoich dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki oficjalnie powiedział, co będzie z 500 plus. Wielu Polaków będzie wściekłych

2. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem

Syn kolejny raz może być wdzięczny mamie, która stoi za nim murem i gotowa jest pomóc mu w każdej sytuacji. Teraz ich ytuacja finansowa może się unormować, kiedy Maciej Dowbor wraz z żoną wystartowali z nowym projektem. Para zaczęła nagrywać i publikować filmy komediowe na platformie YouTube. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  3. Robiła zakupy w markecie, włożyła dziecko do wózka. Nagle podszedł do senior, zapamięta jego słowa do końca życia
  4. Tragedia wstrząsnęła Pomorzem, szaleniec wsiadł w samochód i ruszył. Nie oszczędzał nikogo, najgorsze zrobił jednak wcześniej
  5. 7 nastolatków zignorowało zakaz i spotkało się w parku. Nie przewidzieli fatalnych konsekwencji, będą żałować do końca życia
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News