Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu

Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu Źródło: facebook.com sandy.hamilton2

Syn mężczyzny codziennie podchodzi do okna budynku, siada i wyciąga telefon. Wiele osób nie może powstrzymać wzruszenia, kiedy dowiaduje się, dlaczego to robi.

Syn tego mężczyzny zachowuje się w niesamowity sposób. Codziennie podchodzi do budynku, siada przy dużym oknie i wyciąga telefon. Kiedy powody jego postępowania wyszły na jaw, wiele osób nie mogło powstrzymać wzruszenia. Niezwykła historia mężczyzny obiegła internet.

Syn codziennie siada przy oknie pewnego budynku

Pandemia wirusa z Chin rozprzestrzenia się w dynamicznym tempie na całym świecie, ostatnio szybki wzrost zachorowań odnotowano w Stanach Zjednoczonych. Z powodu zagrożenia, jakie koronawirus niesie w stosunku do osób starszych, wiele placówek opiekujących się seniorami podjęło restrykcyjne działania, by zminimalizować ryzyko zakażenia się swoich podopiecznych i m.in. wstrzymało odwiedziny bliskich.

Syn pewnego 88-latka z Minnesoty codzienne przychodzi pod dom opieki, w którym ostatnie lata życia spędza jego tata. Młodszy mężczyzna siada tuż przy dużym oknie w pokoju swojego ojca i wyciąga telefon. W ten sposób mężczyźni pozostają w stałym kontakcie, pomimo utrudnień, jakie powoduje szalejąca pandemia.

Syn nie może odwiedzić ojca w domu starców, więc codziennie przychodzi do niego pod okno

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Ich niezwykłą historię zamieściła w mediach społecznościowych pracownica placówki, w której rezyduje staruszek. Kobieta zrobiła seniorowi i jego synowi niezwykłe zdjęcie, które zamieściła na swoim Facebooku.

- Mój dom seniora jest zamknięty, więc syn przychodzi codziennie, aby zobaczyć tatę i rozmawiać z nim przez telefon, to najsłodsza rzecz w historii – napisała pracownica domu Whispering Pines.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z wielu seriali TVN i TVP. Niewyobrażalnie smutna wiadomość

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Fotografia natychmiast obiegła sieć, a internauci nie mogą powstrzymać wzruszenia, dowiadując się o niezwykłej relacji ojca i syna. Post został udostępniony już ponad 920 tysięcy razy, a pod zdjęciem pojawiło się kilkanaście tysięcy komentarzy. Wszyscy zgodnie przyznają, że to niezwykle poruszający gest młodszego mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne ostrzeżenie GIS. Każdy powinien się z nim zapoznać
  2. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
  3. Ważny apel papieża Franciszka. Poprosił o jedną rzecz, podał datę 25 marca
  4. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa
  5. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania uczestników mszy. Jedna z osób miała koronawirusa, wielkie niebezpieczeństwo
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News