3-latek twierdził, że ktoś rozmawia z nim w nocy. Mama nie miała pojęcia, co działo się za zamkniętymi drzwiami

3-latek twierdził, że ktoś rozmawia z nim w nocy. Mama nie miała pojęcia, co działo się za zamkniętymi drzwiami Źródło: Archiwum prywatne

Ich 3-letni syn zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Powiedział swoim rodzicom, że w nocy z kimś rozmawia. Z początku brali to za wytwór dziecięcej wyobraźni, ale nie wiedzieli wtedy jeszcze, co się dzieje za drzwiami.

Gdy syn lub córką mówią, że z kimś rozmawiają w nocy, lub boją się czegoś w pokoju, zazwyczaj rodzice mówią, że w szafie żadnych potworów nie ma. Wyobraźnia dziecka jest bujna i nierzadko kilkulatki odczuwają niepokój w nocy. W tym wypadku w pokoju chłopca naprawdę działo się coś nietypowego. 

Gdy weszła do pokoju, przerażona usłyszała głos, z którym rozmawiał syn

Ten dziwny incydent wydarzył się w Waszyngtonie w rodzinie Jaya i Sarah. Rodzice przez długi czas nie dowierzali zapewnieniom ich dziecka, że z kimś rozmawia w nocy. Jednak gdy pewnego wieczoru mama weszła do pokoju syna, usłyszała głos dobiegający z rogu pokoju mówiący "Zobacz tylko, kto do nas przyszedł". Kobieta wzdrygnęła się, gdy to usłyszała.

Okazało się, że przyczyną takiej sytuacji była elektroniczna niania, system monitoringu pokoju dziecka, za którego pomocą rodzice mogą oglądać, co robi dziecko i przez mikrofon wydawać do niego komunikaty. Okazało się, że ktoś zhackował ten system i przez długi czas niepokoił dziecko, strasząc je w nocy.

Problemy sytemu elektronicznej niani. Mogą zagrażać dzieciom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieznany haker stresował dziecko, mówiąc słowa takie jak "Obudź się, chłopcze, tata cię szuka". Ponadto cały czas monitorował życie domowników, gdy wchodzili do pokoju chłopca. Rodzina postanowiła zareklamować produkt u producenta. Wtedy wykryto, że problem leży w aplikacji kontrolującej ruchy kamery, do której ktoś się włamał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy w niebezpieczeństwie, salmonella w mięsie z uwielbianego marketu. Pod żadnym pozorem go nie jedzcie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

To niejedyny tego typu przypadek. Pewna rodzina z Minnesoty znalazła zdjęcie pokoju swojego dziecka zrobione w sieci, które wyciekło również z powodu włamu. Takie kamery mogą być wykorzystywane w wyjątkowo złych celach jak np. nagrania pedofilskie. Niestety, nie da się w pełni zabezpieczyć systemu elektronicznej niani. Jedyne, co pozostaje, to całkowita rezygnacja z kamer.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Alarm 2. stopnia, jest zagrożenie powodziowe. Pierwsze uderzenie na północy Polski
  4. Magda Gessler nie mogła uwierzyć swoim oczom. Nagranie pokazało okropną prawdę, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Karygodny błąd lekarzy podczas porodu, na zawsze zniszczyli zdrowie dziecka. Teraz będą płacić gigantyczne odszkodowanie
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News