W polskiej wsi, w domowym zaciszu, rozgrywał się niewyobrażalny dramat. Syn mieszkał ze zwłokami matki

W polskiej wsi, w domowym zaciszu, rozgrywał się niewyobrażalny dramat. Syn mieszkał ze zwłokami matki Źródło: unsplash/Chris Bair/

Syn przez wiele miesięcy mieszkał ze zwłokami swojej własnej matki. Sprawa wyszła na jaw zupełnym przypadkiem i wywołała ogromne emocje wśród okolicznych mieszkańców. Nikt nie spodziewał się po mężczyźnie takiego zachowania.

Syn przez długi czas nie zgłaszał, że jego mama nie żyje. Dlatego też nikt nie miał o tym pojęcia i zapewne gdyby nie reakcja jednej osoby, sprawa do dziś nie wyszłaby na jaw. Szybko jednak się okazało, dlaczego mężczyzna nie pochował matki i przez tyle miesięcy żył z jej zwłokami w rozpadającym się domu. 

Dramat w polskiej wsi. Syn mieszkał ze zwłokami matki 

Wszystko wydarzyło się w gminie Grabów w województwie łódzkim. Zaniepokojona sąsiadka, która od wielu miesięcy nie widziała swojej koleżanki, postanowiła poinformować o swoich podejrzeniach policję. Funkcjonariusze udali się więc do domu zaginionej 79-latki, gdzie mieszkała wraz z 54-letnim synem. Tam odkryli porażającą prawdę. 

Okazało się, że staruszka nie żyje i to od ponad roku. Jak donosi "Fakt", Marek G. mieszkał ze zwłokami matki od maja ubiegłego roku i nikomu nie zgłosił jej zgonu. Gdy tylko wstrząsające informacje dotarły do okolicznych mieszkańców, wszyscy byli w szoku i zapewniali, że mężczyzna zawsze był miły, uprzejmy i w żaden sposób nie dawał po sobie poznać, że skrywa tak makabryczną tajemnicę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Milczał, bo zależało mu tylko na jednym 

Już w początkowej fazie śledztwa eksperci odkryli, że przez ten cały czas 54-latek pobierał emeryturę swojej matki, co pozwoliło jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie zawiadomił nikogo o śmierci kobiety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Mężczyzna został zatrzymany, a zwłoki poddano sekcji. Wykluczyła ona udział osób trzecich, które przyczyniłyby się do śmierci 79-latki. Marek G. usłyszał dwa zarzuty: znieważenia zwłok i wyłudzenia 20 tysięcy złotych. Jego dalszym losem zajmuje się prokurator, jednak w chwili obecnej nie jest pewne, jakie dokładnie czekają go konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się 40 NOWYCH PODATKÓW. Wiele osób straci mnóstwo pieniędzy
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. Niewielu miałoby odwagę spróbować tego, co robi ze swoimi klientami
  3. Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News