Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła

Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła Źródło: Unsplash/Daan Stevens

Syn znanej polityk z ramienia Prawa i Sprawiedliwości został zatrzymany po tym, jak jego mama trafiła do szpitala w krytycznym stanie. Trwają gorące modlitwy o jej powrót do zdrowia.

Syn kobiety został aresztowany przez policje po ty, jak jego mama została znaleziona pobita i w stanie krytycznym przewieziona do szpitala. Policja pracuje nad sprawą, trwa śledztwo. Wyborcy gorączkowo modlą się o powrót polityk do zdrowia, odprawiono specjalną msze w intencji znanej kobiety.

Syn prawdopodobnie pobił swoją matkę. To znana polityk z Prawa i Sprawiedliwości

58-letnia Barbara Kaczmarek trafiła do szpitala w Zgierzu w sobotę, kobieta była w stanie krytycznym, wciąż walczy o życie. Stwierdzono u niej poważne obrażenia głowy i uraz mózgu. W związku ze sprawą policja zatrzymała jej syna, 34-letniego Krzysztofa. To on powiadomił służby ratunkowe o stanie swojej matki, którą podobno miał znaleźć nieprzytomną w łóżku. Policjanci przypuszczają jednak, że to właśnie mężczyzna jest sprawcą obrażeń kobiety.

 – 34-latek usłyszał zarzut spowodowania u matki ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu. Zbrodnia zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 15 - powiedział prokurator Krzysztof Kopania w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn kobiety został aresztowany, trwa śledztwo

Barbara Kaczmarek jest wójtem gminy Zgierz i szanowanym politykiem. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, nikt nie spodziewał się takiej tragedii w domu 58-latki. 

- Wszyscy tu panią Basię znają. Taki dramat. Brak słów! – powiedziała Jolanta Adamczyk, sołtys Skotnik w województwie łódzkim.

Dzisiaj grzeje: 1. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna

2. Adaś z ”Akademii Pana Kleksa” nie został aktorem. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

Na niedzielną mszę w Dąbrówce Wielkiej, odprawioną w intencji pani Wójt przybyły prawdziwe tłumy. Wszyscy gorąco modlili się o powrót 58-latki do zdrowia. To wielka tragedia dla lokalnej społeczności.

– Kiedy dowiedzieliśmy się o tym dramacie, płakaliśmy i ja i żona. I ludzie tak tu przeżywają. Bo to dobry gospodarz i to, co się stało to dramat dla nas wszystkich. Wszyscy mamy nadzieję, że wróci do zdrowia – powiedział Stanisław Dynek z OSP Skotniki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty pomagające na problemy z cerą. Warto je włączyć do codziennej diety
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane
  4. Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę
  5. Koroniewska pokazała za dużo, dopatrzyli się "szczegółu" w okolicach bikini. Reakcja jej męża wbija w fotel
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News