Halina Mlynkova już nie ukrywa swojego syna. Mało kto wie, że jego ojcem jest gwiazdor TVP

Halina Mlynkova już nie ukrywa swojego syna. Mało kto wie, że jego ojcem jest gwiazdor TVP Źródło: Instagram / halinamlynkova

Syn Haliny Mlynkovej jest już prawie dorosły. Niewiele osób jednak wie, że jego ojcem jest gwiazdor Telewizji Polskiej. Wokalistka pokazała zdjęcie chłopaka.

Syn Haliny Mlynkovej świętuje 16 urodziny. Kobieta raczej chroni swoją prywatność, ale z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych życzenia dla nastolatka i dołączyła do nich zdjęcie chłopaka. Internauci są zaskoczeni jego podobieństwem do sławnego ojca.

Syn wokalistki ma już 16 lat

Popularna wokalistka nieczęsto dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Kobieta unika medialnego szumu i trzyma się z daleka od ścianek i dziennikarzy. Dlatego fotografia, którą niedawno opublikowała na swoim Instagramie, bardzo poruszyła jej wielbicieli. Gwiazda pokazała swojego nastoletniego syna.

- Dziś mam znów święto! Najważniejsze w życiu i tak już zostanie! Mój wspaniały syn kończy dziś 16 lat! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i mamusia. Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie. Kochanie, dziękuję, że jesteś. Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy. Sto lat wszystkim urodzinowiczom - napisała pod swoją fotografią Halina Mlynkova.

Syn Mlynkovej jest bardzo podobny do sławnego taty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Nowicki jest owocem związku Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego. Wokalistka i gwiazdor Telewizji Polskiej byli małżeństwem, rozwiedli się w 2012 roku. Doczekali się jedynego syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem

2. Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

Na zdjęciu widać uśmiechniętego chłopaka w okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu, który ma na sobie białą koszulkę i siedzi przy stole w restauracji. Internauci zwrócili uwagę, na jego ogromne podobieństwo do popularnego taty. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze z życzeniami dla Piotra. 

- Skóra zdjęta z Łukasza Nowickiego. Wszystkiego najlepszego - napisała jedna z internautek.

- Doskonale wiem, co Pani czuję, nawet wspomniała Pani o swoim synku na koncercie w Starogardzie Gdańskim. Wspaniała dumna mama, to i wspaniały udany syn, gratulacje, taki chłopak to kawał wykonanej roboty. Sto lat - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News