2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca Źródło: sbc

Syn poszedł z mamą na zakupy. Nic nie przewidywało, że niewinne wyjście do sklepu skończy się taką tragedią. 2-letnie dziecko zabiło swoją mamę, która umierała na jego oczach. Nikt nie był w stanie pomóc kobiecie.

Syn zabił swoją mamę. Wiadomości o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce dzisiaj w Idaho są przerażające. Podczas zakupów doszło do niebywałej tragedii, która skończyła się w najgorszy możliwy sposob. 

Syn zabił swoją mamę, kobieta umierała na jego oczach

Mama zabrała swojego dwuletniego syna na zakupy do sklepu Walmart. Miała zrobić ostatnie zakupy przed Świętami Bożego Narodzenia, niestety to właśnie jeden ze sklepów znanej amerykańskich sieci stał się miejscem niewyobrażalnej tragedii. 

Syn, który siedział w wózku na zakupy, miał niezwykle łatwy dostęp do torebki swojej mamy. W chwili, kiedy mama była zajęta wybieraniem produktów ze sklepowych półek, jej syn sięgnął do torby i wyjął z niej pistolet. Nieświadomy syn, który myślał, że w jego dłoniach znajduje się zabawka, strzelił do mamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

2-letni syn zastrzelił swoją mamę

Strzał oddany przez syna w głowę mamy spowodował, że kobieta zginęła na miejscu. Pracownicy nie mogli nic zrobić, by pomóc postrzelonej kobiecie. Menadżer sklepu, który na kamerach widział całą sytuację, szybko znalazł się przy dziecku i odebrał mu pistolet, by nie doszło do jeszcze większej tragedii. 

Zdarzenie, które miało miejsce dzisiaj w Idaho po raz kolejny skłania amerykańskie społeczeństwo do dyskusji na temat dostępu do broni. Jego przeciwnicy pokazują to zdarzenie jako przykład, że nie każdy jest na tyle odpowiedzialny, by mieć pozwolenie na broń, która przez nieuwagę może doprowadzić do dramatycznych wydarzeń, takie, jak to dzisiejsze. 

Dzisiaj grzeje: 1.Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Osoby, które przebywały w sklepie podczas tego zdarzenia w wywiadach wyznają, że jest to dla nich ogromne przeżycie i nie wyobrażają sobie, jak musi się czuć rodzina zmarłej kobiety, która została postrzelona przez własne dziecko, tuż przed świętami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: cbs 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News