Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości

Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości Źródło: .

3-letni syn mieszkańca Borków Starych wpadł do studni, w której walczył o swoje życie. Zanim na miejsce przybyła pomoc, ojciec chłopca wydobył go ze śmiertelnej pułapki, jednak nie był to koniec koszmaru.

Ciężko sobie wyobrazić co czuje ojciec, widząc, że jego syn wpadł do studni, w której walczy o życie. W takiej sytuacji zazwyczaj nawet nie zastanawiamy się, co trzeba zrobić, tylko staramy się jak najszybciej uratować bliską nam osobę. Mężczyźnie udało się wydobyć chłopca, jeszcze zanim na miejsce przybyły służby ratunkowe, jednak jego serce już nie biło.

Do tego potwornego wypadku doszło w miejscowości Borków Stary, która położona jest w Wielkopolsce. Zawiadomienie o zaistniałej sytuacji wpłynęło do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w poniedziałek ok. godz. 21. Natychmiast przekazano informację dalej i na miejsce zdarzenia wezwano zespół strażaków wysokościowych, a także pogotowie ratunkowe.

Mężczyzna zobaczył, że jego 3-letni syn wpadł do studni

Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że strażacy nie muszą już schodzić do studni po chłopca, ponieważ ojcu 3-latka udało się go wydobyć z wody. Niestety chłopiec nie oddychał, a jego serce nie biło. Ratownicy natychmiast podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową, która trwała kilkadziesiąt minut.

Kiedy tylko udało im się przywrócić akcję serca u chłopca, natychmiast zabrali go do karetki, a następnie przetransportowali do szpitala. Chłopiec trafił od razu na oddział intensywnej terapii dla dzieci na terenie szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Jak na razie nie wiadomo, w jakim stanie się znajduje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety dosyć często zdarza się, że dzieci ulegają różnym wypadkom na gospodarstwach rolnych. W takiej sytuacji nawet chwila nieuwagi może zadecydować, o tym, czy dojdzie do tragedii, a każdy, kto wychowuje dzieci, dobrze wie, jak ciężko jest mieć je cały czas na oku, zwłaszcza kiedy sami musimy ciężko pracować.

Oczywiście w Internecie zapewne bardzo szybko pojawią się komentarze, w których internauci będą pisać, że to wszystko wina rodziców, którzy nie upilnowali swojego syna. Jednak w obliczu takich sytuacji powinniśmy się skupić przede wszystkim na tym, że ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe u chłopca, a jego ojciec widząc co się stało, od razu zareagował, nie zastanawiając się ani chwili. Miejmy nadzieję, że malec szybko wróci do siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny aktor ma raka krtani! Kochany przez fanów artysta schudł do 40 kg i oddycha przez rurkę tracheotomijną
  2. Ekstrawaganckie zachowanie Grażyny Torbickiej. Diwa nawet sama nie pakuje siatek z zakupami do samochodu, ma od tego człowieka
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości
     

źródło: TVP Info

Następny artykuł