Ich zdrowy 4-letni syn zmarł tydzień po kąpieli w basenie. Rodzice byli zdruzgotani i zdumieni, jak lekarz wyjawił im przyczynę zgonu

Ich zdrowy 4-letni syn zmarł tydzień po kąpieli w basenie. Rodzice byli zdruzgotani i zdumieni, jak lekarz wyjawił im przyczynę zgonu Źródło: Screen/Lolmania

Syn zmarł podczas niewinnej kąpieli w basenie. Szokująca przyczyna zgonu zdruzgotała rodziców. Nikt nie spodziewał się, że kontakt z wodą może doprowadzić do takiej tragedii.

Syn zmarł tydzień po kąpieli w basenie. Zdrowy 4-latek stracił życie w bardzo tajemniczy sposób. Gdy rodzice dowiedzieli się o przyczyny zgonu dziecka, byli zdruzgotani. To mogłoby się przydarzyć każdemu.

Syn zginął w tajemniczych okolicznościach 

4-letni syn bawił się w wodzie z resztą rodziny. Rodzice pilnowali Frankiego cały czas. Mimo to doszło do niewyobrażalnej tragedii. Pierwsze objawy pojawiły się tydzień po kąpieli w basenie. 

Akcja ratunkowa odbyła się błyskawicznie, ale niestety nie udało się uratować dziecka. Gdy okazało się, jaka była przyczyna zgonu 4-latka, rodzice nie mogli w to uwierzyć. Jak widać śmiertelne niebezpieczeństwa czyhają wszędzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cichy morderca 

Od dnia, w którym Frankie pływał z rodziną w przydomowym basenie, stan zdrowia dziecka stopniowo się pogarszał. 4-latek robił się coraz bardziej ospały i słaby. Miał objawy charakterystyczne dla grypy. Po tygodniu jednak wydarzyła się tragedia. 

Dziecko obudziło się z potężnym bólem brzucha i zaczęło krzyczeć. Rodzice wpadli w panikę i natychmiast wezwali pomoc, bo nie mieli pojęcia, dlaczego syn tak źle się czuje. Kilka minut później chłopiec przestał oddychać, a ratownicy, mimo że dotarli na miejsce bardzo szybko, nie zdążyli pomóc Frankiemu. 

Okazało się, że za zgon 4-latka odpowiada tzw. "suche utonięcie". Jest to zjawisko polegające na tym, że w płucach człowieka zalega woda. Ofiara zaczyna się powoli i stopniowo dusić. Objawy łatwo można pomylić z przeziębieniem. Występują po kąpieli w basenie, jeziorze czy morzu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
2. Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Dramatyczna śmierć 4-letniego chłopca powinna być sygnałem alarmowym dla wszystkich rodziców, którzy pozwalają swoim dzieciom korzystać z kąpieli w basenach. Należy zwracać uwagę na takie niepokojące sygnały jak: trudności z oddychaniem, kaszel, senność lub wyczerpanie, otumanienie, ból w klatce piersiowej. Jeżeli ktoś zauważy u dziecka takie zachowanie, musi natychmiast udać się z nim do lekarza. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS obiecuje kolejne 500 plus. Świadczenie ma trafić do milionów Polaków
  2. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  3. Sekretny przepis Magdy Gessler na kotlety schabowe trafił do sieci. Są nadzwyczajnie kruche, rozpływają się w ustach
  4. Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach
  5. Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

Źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News