Kolejny koszmar w dużym polskim mieście wstrząsnął krajem. Syn brutalnie zamordował ojca

Kolejny koszmar w dużym polskim mieście wstrząsnął krajem. Syn brutalnie zamordował ojca

Syn brutalnie zamordował własnego ojca. Cała Polska żyje kolejną, wielką rodzinną tragedią. Jak na razie nie wiadomo, co mogło być motywem sprzeczki, która doprowadziła do morderstwa, Pewne jest jednak w jaki sposób zginął 60-letni mężczyzna, a opis tego, co się zdarzyło, jest bardzo brutalny.

Syn z zimną krwią zamordował swojego ojca. W Zielonej Górze doszło do morderstwa 60-latka, które odbyło się w wyjątkowo brutalny sposób. Nie da się ukryć, że opis tej zbrodni potrafi zmrozić krew w żyłach i pokazuje niewiarygodne okrucieństwo sprawcy. Takiej sprawy nie było w Polsce od dawna.

Syn zamordował ojca. Awantura zamieniła się w piekło

Do opisywanego zdarzenia doszło na ulicy Drzewnej 23 w Zielonej Górze. 25-latek, który odwiedził swojego ojca, wdał się z nim w wielką awanturę, która przerodziła się w szarpaninę. W trakcie niej mężczyzna złapał za kuchenny nóż i wymierzył nim serię ciosów w brzuch swojego taty. Gdy mężczyzna już leżał w stanie agonalnym, jego potomek, aby upewnić się, że na pewno zabił, złapał za tłuczek i zaczął okładać nim ojca, miażdżąc jego ciało. Zwłoki 60-latka zostały odkryte przez żonę 60-latka i matkę mordercy, która powiadomiła policję.

– Zostało znalezione ciało mężczyzny z widocznymi ranami kłutymi i tłuczonymi - powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejscu zbrodni pracują policjanci, którzy mieli zabezpieczyć ślady i ciało. Te dowody mogą być kluczowymi w sprawie rozwiązania motywów zbrodni, które są na razie dość zagadkowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co doprowadziło do morderstwa?

Nie wiadomo jeszcze, co skłoniło 25-latka do zabójstwa ojca i jaki był motyw awantury, która między nimi wybuchła. Możliwe także, że syn planował mord zważając na fakt, że w sprawie aresztowany został drugi mężczyzna, który mógł mieć współudział w morderstwie. Dla zielonogórskiej policji sprawa jest największym priorytetem i zagadką, której rozwiązanie powinniśmy poznać już niebawem. Zatrzymany morderca jest przesłuchiwany,  policja powinna dojść do przyczyn tak nagłego wybuchu agresji zakończonego iście brutalnym mordem.

– Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia – informuje podinsp. Stanisławska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  2. Agata Duda przeszła samą siebie. Jak udało jej się ukrywać to przed całą Polską? Będziecie w szoku!
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  4. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  5. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy
  6. Smutne doniesienia o polskich sześcioraczkach. Jedno podpięte do respiratora, z dwójką kolejnych też nie jest najlepiej
  7. Wstrząsające słowa matki na pogrzebie Kristiny. Jedna z kobiet straciła przytomność na ceremonii

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News