Syn usmażył mamie naleśniki ze specjalnym dodatkiem. Pilnie trafiła do szpitala, interweniowała policja

Syn usmażył mamie naleśniki ze specjalnym dodatkiem. Pilnie trafiła do szpitala, interweniowała policja Źródło: Pixabay / Nadya_Grunau

Syn przygotował swojej mamie naleśniki ze specjalnym składnikiem, kobieta jeszcze tego samego dnia została odwieziona do szpitala. Mężczyzna trafił do aresztu, odpowie przed sądem.

Syn usmażył naleśniki dla swojej mamy, dodał do nich specjalny składnik. Kobieta jeszcze tego samego dnia bardzo źle się poczuła i  została pilnie przewieziona do szpitala. Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili śledztwo, odkrycia funkcjonariuszy są zaskakujące. 

Syn podał mamie naleśniki, kobieta trafiła do szpitala

O niecodziennym zdarzeniu poinformował "Super Express". W piątek 17 stycznia, mieszkaniec jednej z podlaskich miejscowości postanowił usmażyć swojej mamie naleśniki. 28-latek wpadł na nietypowy pomysł i dodał do nich marihuany. Niestety, wieczorem kobieta zaczęła czuć się bardzo źle, a jej stan wciąż się pogarszał.

Przestraszony mężczyzna szybko zareagował, zadzwonił na policję i poinformował funkcjonariuszy o stanie swojej mamy. W rozmowie ze służbami wyznał również, że naleśniki zawierały nielegalny składnik. Kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala. 

- Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że jego matka źle się czuje, gdyż zjadła naleśnika z marihuaną. Okazało się, że 28-latek sam przygotował kolację z nietypowym dodatkiem. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę pogotowia oraz funkcjonariuszy z białostockiej "patrolówki" - powiedziała w rozmowie z "Onetem" młodsza aspirant Katarzyna Zarzecka z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn dodał do naleśników marihuanę. 28-latek został aresztowany

Funkcjonariusze przeprowadzili przeszukanie w mieszkaniu 28-latka, pod katem posiadania przez niego narkotyków. Wyniki dochodzenia są zaskakujące. Pomiędzy kartkami encyklopedii policjanci znaleźli 30 gramów suszu z konopi indyjskich. W samochodzie mężczyzny znajdywały się dwie doniczki z żywymi roślinami. Krzaki ważyły ponad 250 gramów.

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poinformował, że w mieszkaniu zabezpieczono również sprzęt, służący do hodowania konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Twierdzi, że podał mamie marihuanę, by złagodzić jej ból. Postawiono mu zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem narkotyków, grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czeka go rozprawa sądowa. 


fot. Materiały Policyjne

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News