2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę

2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę Źródło: YouTube

Syn tego mężczyzny zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Tata, który długo walczył o prawo do opieki nad nim, pogrążył się w rozpaczy, ale się nie poddał. Latami czekał na wynik policyjnego śledztwa. W końcu funkcjonariusze, tknięci przeczuciem, postanowili odsunąć na bok tajemniczy kredens i poznali straszną prawdę.

Syn Michaela Chekevdia i Shannon Wilfong od samego początku był oczkiem w głowie ojca. Rodzice nie byli ze sobą w dobrej relacji. Matka zabiegała, jak tylko mogła, o uwagę chłopca, ale ten zdecydowanie wolał przebywać ze swoim tatą.

Po pewnym czasie para podjęła decyzję o rozstaniu. Ich uczucie zawsze było bardzo niestabilne i stwierdzili, że nie stwarza dobrych warunków dla rozwoju małego Ricky'ego. To była bardzo dojrzała decyzja, ale nikt nie mógł się spodziewać, że nieomal w przededniu rozprawy o opiekę nad chłopcem, dojdzie do wielkiej tragedii.

Syn zginął bez śladu

Michael już szykował się do ciężkiego dnia w sądzie, gdy dobiegła go przerażająca wiadomość - jego syn i żona zaginęli. Mężczyzna nie wiedział, co ze sobą zrobić. Nie miał wsparcia ze strony teściowej, która w obliczu jego rozstania z córką postanowiła oczerniać jego imię, rozdając kłamliwe ulotki na jego temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt nie stał po jego stronie - wszyscy uważali, że to on bardziej mógł obawiać się rozprawy ze względu na to, że tuż po urodzinach chłopca był zmuszony pojechać na misję wojskową do Iraku. Sąsiedzi i krewni nie wierzyli, że po czymś takim mężczyzna był w stanie zbudować trwałą więź z dzieckiem.

Poszukiwania małego Ricky'ego trwały aż dwa lata. Teściowa pary przyciągnęła uwagę mediów swoją nienawiścią do Michaela. Była bardzo pewna swego i być może dlatego policja nie postanowiła przeszukać jej domu aż do samego końca.

Policjanci zbadali, co znajdowało się za kredensem

Po dwóch latach śledztwa funkcjonariusze weszli do jej domu i odsunęli tajemniczy kredens, który zasłaniał jedną ze ścian. Tam, skuleni w niewielkiej komórce, siedzieli Shannon i Ricky. Zapłakany chłopiec, gdy tylko poczuł na twarzy promienie słońca, zaczął biegać i krzyczeć z radości. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Zarówno matka jak i babcia utrzymywały, że chłopiec nie był przetrzymywany przez nie w komórce, ale nikt nie chciał im uwierzyć. Ostatnio odpowiedziały przed sądem za znęcanie się nad małym Rickym. Chłopiec natomiast trafił pod opiekę swojego ojca, którego imię zostało ostatecznie oczyszczone i który teraz może cieszyć się głęboką więzią ze swoim odzyskanym synem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: boredom therapy

Następny artykuł