Syn spał zadziwiająco długo. Kiedy ojciec wszedł do jego pokoju, ujrzał straszny widok

Syn spał zadziwiająco długo. Kiedy ojciec wszedł do jego pokoju, ujrzał straszny widok Źródło: unsplash/Annie Spratt

Syn mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego przez cały dzień zachowywał się podejrzanie. 21-latek wrócił w niedzielny poranek z dyskoteki i przespał cały dzień w swoim łóżku, nie dając po sobie znaku życia. Kiedy ojciec wszedł do sypialni swojego syna, napotkał na makabryczny widok.

Syn przez cały dzień nie dawał po sobie znaków życia. 21-latek, który wrócił po całym dniu pracy i pobycie w dyskotece ze swoimi znajomymi, zakomunikował tylko, że jest bardzo zmęczony i idzie spać. Kiedy zaniepokojony ojciec wszedł do pokoju swojego dziecka, ujrzał widok, który już na zawsze zapadnie mu w pamięć.

Syn wrócił z dyskoteki i odpoczywał. Sypialnia nie była otwierana aż do poniedziałku

21-latek, który pracował na co dzień jako mechanik samochodowy, poszedł po pracy ze znajomymi na dyskotekę, w której spędził godzinę. Po powrocie do domu przejawiał wielkie zmęczenie i na cały dzień zamknął się w swojej sypialni. Jak się okazało, wcale nie odpoczywał, a umierał.

Ojciec, który chciał wybudzić go do pracy w poniedziałek, zauważył, że jego dziecko nie oddycha. Kiedy karetka pogotowia przyjechała do domu zamieszkiwanego przez ojca z synem, lekarze potwierdzili zgon młodego mężczyzny. Cała sytuacja jest bardzo podejrzana, a ciało zmarłego zostało przekazane do analizy laboratoryjnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co doprowadziło do śmierci 21-latka?

Jak na razie nie wiadomo, co stało się przyczyną niespodziewanego zgonu mężczyzny. Nic nie wskazuje na to, by w trakcie zabawy w dyskotece został pobity. Jak na razie ciało badane jest pod względem obecności narkotyków i alkoholu, które mogły doprowadzić do tak nagłej utraty życia. Inną hipotezą jest uraz, którego mężczyzna doznał w trakcie pracy, ale jak na razie w sprawie nic nie wiadomo.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

– To nie jest typowa sytuacja [...] weryfikowane są ustalenia z przebiegu okresu poprzedzające śmierć, czy może podczas pracy doszło do jakiegoś zdarzenia – mówi prokurator Maciej Meler.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: TVP Info 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News