Ich 8-letni syn zaczął się dziwnie zachowywać. Ukryli w plecaku Tomka dyktafon, usłyszeli nagranie i zdębieli

Ich 8-letni syn zaczął się dziwnie zachowywać. Ukryli w plecaku Tomka dyktafon, usłyszeli nagranie i zdębieli Źródło: unsplash / Jordan Whitt

Syn zaniepokoił swoich rodziców nagłą zmianą zachowania. Ich dziecko nigdy nie zachowywało się w taki sposób, a rodzice zachodzili w głowę, co może być tego przyczyną. To, czego się dowiedzieli, jest szokujące.

Syn i jego dziwne zachowanie zaczęło zastanawiać rodziców. Nie mieli pojęcia, co może być przyczyną nagłej zmiany. Nie podejrzewali go o nic złego, ale nie wiedzieli, jak mogą sprawdzić, co się z nim dzieje. Postanowili więc przeprowadzić małe śledztwo i umieścili w jego plecaku dyktafon. Nagranie, które odsłuchali, sprawiło, że osłupieli.

Syn z dyktafonem w szkolnym plecaku

Chłopiec od urodzenia choruje na autyzm, a jego rodzice dokładają wszelkich starań, by mógł rozwijać się bez problemów. Zadbali o to, by poszedł do dobrej szkoły, gdzie nauczyciele i cały personel zdają sobie sprawę z jego potrzeb. Jednak z nieznanych rodzicom powodów ich dziecko zaczęło budzić się w nocy. 8-latek płakał i krzyczał, i nie był potem w stanie z powrotem zasnąć. Przed wejściem do szkoły wpadał w histerię, błagał rodziców, by nie musiał tam wchodzić, wydawał się bardzo rozkojarzony i nie umiał się na niczym skupić.

Rodzice wpadli więc na pewien pomysł. Pewnego razu niczego nieświadomy Tomek poszedł do szkoły z dyktafonem w plecaku. Jego rodzice uznali, że jest to jedyna możliwość, by sprawdzić, co się dzieje w szkole, że ich syn jest w tak złym stanie psychicznym.

Koszmarne nagrania ujawniają prawdę 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzice przesłuchali nagranie. W trzeciej godzinie słychać, jak ktoś w obecności dziecka uprawia seks. Najprawdopodobniej była to uczennica i jej nauczyciel. Zaniepokojeni rodzice natychmiast poinformowali o całej sprawie policję, udostępniając im nagrania. 

Prowadzona jest sprawa o prezentowanie czynności seksualnych przy małoletnim. Tomek zeznawał nawet w sprawie. Jednak nawet wsparcie dziecięcego psychologa nie wpłynęło na niego tak, by opowiedział całą historię. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Na dzień dzisiejszy nauczyciel, który odbywał stosunek z uczennicą, nie pracuje już w tej placówce, a Tomek jest pod opieką psychologa. Z dnia na dzień jego stan zdrowia się polepsza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: popularne

Następny artykuł