Synek bawił się popularną przyprawą. Nie żyje

Synek bawił się popularną przyprawą. Nie żyje Źródło: unsplash.com/Pratiksha Mohanty

Syn jak co dzień bawił się w domu. Jego mama nie mogła przewidzieć, że będzie świadkiem najgorszej tragedii, jaka tylko mogłaby ją spotkać. Dziecko przez przypadek zaczęło bawić się przyprawą, którą każda gospodyni posiada w swojej kuchni.

Syn przez niewinne harce umarł. Jego mama nie spodziewała się, że w domu trzyma śmiertelną przyprawę. Sądziła, że jej dziecko nigdzie nie będzie bezpieczne tak bardzo jak we własnym domu. Okropnie się myliła - to tam doszło do śmierci jej małego synka.

Syn dobrał się do kuchennych przypraw. To go zgubiło

4-letni Matthew jak co dzień przebywał w domu. Potem miał wyjść z mamą na plac zabaw i spędzić razem miło czas. Jednak coś sprowadziło dziecko do kuchni. Zaciekawiła go szczególnie jedna z szafek, z której czuł miły i intensywny zapach. Jak każdy ciekawski 4-latek postanowił to sprawdzić. Gdy wszedł na blat, odkrył szafkę z różnymi przyprawami, a jedna zwróciła jego uwagę.

To, co tak pięknie pachniało było niczym innym, jak cynamonem. Charakterystyczny słodki zapach tak skusił chłopca, że wziął bardzo głęboki wdech. Pomarańczowy proszek w ciągu jednej chwili dostał się do jego dróg oddechowych. 4-latek spadł i zaczął się dusić. W takim stanie znalazła go mama. Na początku nie miała pojęcia, co mogło się stać. Kiedy poczuła zapach cynamonu i zobaczyła rozsypany proszek, była już pewna.

1,5 godziny reanimowano maluszka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama natychmiast wezwała pogotowie. Sama nie potrafiła w odpowiedni sposób pomóc synowi. Kiedy sanitariusze pojawili się na miejscu, nie tracili czasu - od razu zabrali go do środka karetki i w drodze do szpitala intensywnie reanimowali syna kobiety. Niestety, po półtorej godzinie czynności jego serce przestało bić. Mały Matthew był dla mamy całym światem, a ona do dziś nie może sobie wybaczyć, że nie przypilnowała go w tym, co robił feralnego dnia.

Dzisiaj grzeje: 1. Powstanie film o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka? Doniesienia są szokiem dla ludzi
2. Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu

- Cynamon może zabić. Te wszystkie dzieci, które biorą udział w tej dziwnej zabawie, nie zdają sobie sprawy z tego, co robią. Nie potrafię wyrazić tego, jak bardzo pękło mi serce, gdy Matthew odszedł. Modlę się o to, aby rodzice dopilnowali tego, aby dokładnie schować przyprawy i kontrolować to, w co bawią się ich dzieci - radzi mama Matthew, Brianna.

Cynamon zażywany w takich ilościach, jak np. w słynnym "Cinnamon challenge", gdzie spożywa się łyżkę tej przyprawy, może doprowadzić do śmierci przez uduszenie, a także spowodować ostre zapalenie płuc lub dożywotnie problemy z oddychaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: Facebook

Następny artykuł