Monika Zamachowska błaga publicznie o pomoc. Chodzi o jej syna, padł ofiarą rzezimieszka

Monika Zamachowska błaga publicznie o pomoc. Chodzi o jej syna, padł ofiarą rzezimieszka Źródło: YouTube Plejada

Syn Moniki Zamachowskiej padł ofiarą przestępców. Nagranie, które pojawiło się w jej mediach społecznościowych pokazuje, czego dopuścił się rzezimieszek. Zrozpaczona gwiazda publicznie błaga o pomoc dla swojej pociechy. Ma nadzieję na to, że wspólne działania internautów sprawią, że sprawiedliwości stanie się zadość. Pomożecie Monice Zamachowskiej?

Monika Zamachowska opublikowała na swoim Facebooku post, w którym publicznie błaga o pomoc. Okazuje się, że na terenie warszawskiej posesji gwiazdy doszło do przestępstwa, którego ofiarą padł jej syn. Gwiazda jest przybita. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości. Zrobi wszystko, by sprawa doczekała się odpowiedniego zakończenia. Monika Zamachowska nie może pozwolić na to, żeby ciężka praca dziecka poszła na marne. Syn gwiazdy potrzebuje wparcia. Wspólne działania internautów mogą odmienić jego los.

Syn Moniki Zamachowskiej błaga o pomoc

- Uwaga, złodzieje! Dzisiaj, o godzinie 17:30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich, czekając na okazję (...). Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją - napisała Monika Zamachowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na nagraniu z monitoringu, które zostało opublikowane przez dziennikarkę, widać dwóch mężczyzn. Jeden z nich ma ciemne włosy, czerwone szorty, czarne buty i białą koszulkę z niebieskim nadrukiem. Na plecach nosił czarny worek z logotypem popularnej marki sportowej. Drugi z mężczyzn ubrany jest w dżinsy, szarą kurtkę, ciemne buty i czarną koszulkę, a na ramieniu zawiesił czarną torbę. Obydwaj mają na twarzach maseczki ochronne. Mężczyźni przecięli linkę, którą był zabezpieczony rower, po czym oddalili się, by sprawdzić, czy istnieje możliwość bezpiecznej ucieczki. Po chwili jeden z nich wrócił i odjechał na ukradzionym pojeździe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. "Syn Jacka Kurskiego zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat". Wstrząsające doniesienia Gazety Wyborczej

Fani dziennikarki wyrazili oburzenie postępowaniem złodziejów i wierzą, że nagrania z monitoringu pozwolą na szybkie odnalezienie sprawców. Monika Zamachowska zaznaczyła, że ich postępowanie nie pozostanie bez echa. Gwiazda obiecała, że dopilnuje, by spotkała ich stosowna kara. Jeżeli rozpoznajecie przestępców, którzy okradli syna Moniki Zamachowskiej, skontaktujcie się z gwiazdą lub z najbliższym komisariatem policji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Już niedługo zrobimy zakupy w niedzielę w Lidlu, Biedronce i innych sieciach? Jest nowy projekt ustawy
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Napisała ostry komentarz pod zdjęciem Antka Królikowskiego z nową dziewczyną

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News