Mama Dawidka ma do Polaków ważną prośbę. Apel rozrywa serce na pół

Mama Dawidka ma do Polaków ważną prośbę. Apel rozrywa serce na pół Źródło: fot. Unsplash/Kat J/Materiały Policyjne

Syn Pawła Żukowskiego został znaleziony wczoraj przez policje. Jego poszukiwania obserwowała niemalże cała Polska, a teraz specjalne oświadczenie wydała mama chłopca. To pierwsze słowa, które mama zmarłego 5-latka postanowiła publicznie wypowiedzieć.

Syn Pawła Żukowskiego był poszukiwany przez setki osób przez 10 dni. Wczoraj wszystkie media obiegła informacja o znalezieniu ciała chłopca w pobliżu autostrady A2 na wysokości węzła Pruszków. Wedle wstępnych oględzin policji i prokuratury wynika, że jest to poszukiwany Dawid Żukowski.

Poszukiwania Dawidka były największą tego typu sprawą w historii polskiej policji, a postępy w tej sprawie były śledzone przez miliony osób. Nawet mieszkańcy pobliskich miejscowości starali się jak mogli, aby pomóc w odnalezieniu chłopca. Teraz mama Dawidka przekazała specjalną wiadomość do wszystkich, którzy byli zaangażowani w poszukiwania jej synka.

Mama Dawidka wystosowała publiczny apel

Nie ulega wątpliwości, że sprawa zaginięcia 5-letniego Dawidka pozostanie z nami jeszcze przez długi czas. Zwłaszcza w pamięci tych wszystkich osób, które same brały udział w akcji, jak i tych, które śledziły na bieżąco wszystkie najnowsze informacje, które pojawiały się w mediach. Wciąż nie jest znany dokładny przebieg wydarzeń z 10 lipca, jednak w najbliższych dniach śledczym powinno się udać, rzucić nieco światła na tę sprawę.

Jednak w obliczu tych wszystkich wydarzeń zdaje się, że niekiedy zapominamy o mamie Dawidka, która teraz przechodzi prawdziwy koszmar. Najpierw dowiedziała się o zaginięciu jej syna, a teraz o jego śmierci. Mimo to kobieta jest niezwykle wdzięczna wszystkim osobom, które pomagały w poszukiwaniach. Prosi również o modlitwę za Dawidka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Szanowni państwo, składam podziękowania służbom, które z ogromną determinacją nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej społeczności, mediom i wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny - napisała mam Dawidka.

Apel nadesłany od mamy Dawidka wzruszył tysiące osób, które do ostatniego dnia poszukiwań miały nadzieję, że historia 5-latka ostatecznie znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie. Niestety w tym wypadku ziścił się najczarniejszy z zakładanych scenariuszy. Miejmy jednak nadzieję, że rodzinie Dawidka uda się przejść przez ten najtrudniejszy czas.

  1. Dziewczynka walczy ze śmiertelną chorobą. Ujawniono, co robi tuż po chemioterapii. Będziecie płakać przez cały dzień
  2. Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu