Matka miesiącami maltretowała własnego syna. W końcu wzięła nóż i przesadziła

Matka miesiącami maltretowała własnego syna. W końcu wzięła nóż i przesadziła Źródło: .

Syn codziennie przeżywał w domu piekło. Któregoś razu matka sięgnęła nawet po nóż. Teraz kobieta stanie przed sądem.

Syn często wdawał się ze swoją matką w awantury i był ofiarą przemocy fizycznej. Ostania kłótnia jednak skończyła się dramatem. Kobieta posunęła się do tego, że sięgnęła po nóż.

Niedawno ustalono, że syn, który zgłosił się do szpitala, od lat jest maltretowany przez swoją matkę. Podczas ostatniej awantury, kobieta zaatakowała go nożem. Po tym wydarzeniu sprawą zajęły się służby bezpieczeństwa w Chełmie. Prokuratura już przedstawiła kobiecie zarzuty.

Syn przez lata był ofiarą własnej matki

Syn, który od lat awanturował się z własną matką, niedawno zgłosił się do szpitala w Chełmie. Mężczyzna potrzebował pomocy medycznej po tym, jak został zaatakowany nożem. Wtedy służby zdrowia zaalarmowały policję, która wszczęła śledztwo. Okazało się, że pacjenta napadła jego własna matka. Śledczy niedługo potem ustalili, że kobieta od lat stosuje wobec mężczyzny przemoc psychiczną i fizyczną.

– Mężczyzna sam zgłosił się do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta od kilku lat znęcała się nad nim, stosując przy tym przemoc psychiczną i fizyczną – poinformowała podkom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

62-latka została oskarżona po tym, jak jej syn złożył obciążające ją zeznania. Kobieta miała znęcać się nad 34-letnim mężczyzną latami, sąsiedzi przyznali, że w domu słychać było awantury. Kobieta pewnego razu nie wytrzymała i zaatakowała mężczyznę nożem, raniąc go przy tym. We wtorek przedstawiono jej zarzuty znęcania się i spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Syn oskarżonej 62-latki może obecnie wracać do zdrowia, a jego życiu nic nie zagraża. Matka została objęta nadzorem policyjnym, a za przedstawione zarzuty grozi jej pięć lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownik medyczny zaatakowany przez psa. Pilny apel do właścicieli czworonogów
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Przerwano zasłonę milczenia. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał bolesny cios, smutne
  4. 72-latka poślubiła 27-latka. Teraz ma ogromny problem, który spędza jej sen z powiek
  5. 15-latka wpadła w konwulsje, po czym zmarła w bólu. Wiadomo, co zrobił jej niewiele starszy kuzyn
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News