8-latek po 29 dniach kwarantanny zobaczył mamę. Jego reakcja zwala z nóg, niesamowite nagranie

8-latek po 29 dniach kwarantanny zobaczył mamę. Jego reakcja zwala z nóg, niesamowite nagranie Źródło: Twitter.com SCMP News

Syn był odseparowany od swojej mamy przez 29 dni. W końcu zakończył się okres kwarantanny i kobieta mogła się zobaczyć ze swoja 8-letnią pociechą. Jego reakcję nagrała kamera.

8-letni syn przez wiele dni czekał, aż zakończy się kwarantanna jego mamy. Jedyne osoby, z jakimi miała bezpośredni kontakt to lekarze. Chłopiec nie miał kontaktu ze swoją rodzicielką przez 29 dni. Gdy skończył się okres kwarantanny, mógł w końcu paść w objęcia swojej matki.

Syn nie mógł zobaczyć mamy przez 29 dni

To właśnie w Chinach rozpoczęła się pandemia koronawirusa i pierwsze kwarantanny. Mimo że prowincja Wuhan była epicentrum epidemii, udało się opanować szalejącego wirusa, choć kosztowało to wiele istnień. Teraz wszystko zaczyna wracać do normy i wiele osób, które było przez kwarantannę oddzielonych od swojej rodziny, teraz znów może się spotkać.

Tak było w przypadku tej chińskiej rodziny. Oboje znajdowali się w grupie wysokiego ryzyka. W związku z tym lekarze podjęli drastyczną, ale w pełni uzasadnioną decyzję, trzeba było ich na jakiś czas rozdzielić. Kobieta musiała się poddać kwarantannie ze względu na swoją pracę, przez 15 dni pracowała w szpitalu zakaźnym.

Wzruszające spotkanie po zakończeniu kwarantanny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

South China Morning Post opublikowało nagranie ze wzruszającego spotkania matki i syna po 29-dniowej kwarantannie. Na miejsce spotkania podjechał cały bus, w środku były pielęgniarki, które pracowały w szpitalu i wcześniej były poddane kwarantannie dla bezpieczeństwa własnego i ich bliskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zakażeniach koronawirusem
2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna

Gdy tylko pielęgniarki wyszył z autokaru, chłopiec wybiegł przed szereg i zaczął spanikowany szukać swojej matki. Gdy w końcu ją zobaczył, przez chwilę nie dowierzał, ale później dosłownie rzucił się do uścisku swojej mamy. Matka mocno przytuliła 8-latka, niewątpliwie pociekły łzy wzruszenia. Nagranie obiegło internet i wzruszyło wiele osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego żona walczy o życie. W obliczu pandemii wystosował ważny apel
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia
  4. Pilne poszukiwania, poważne niebezpieczeństwo. Sanepid wystosował ważny komunikat do Polaków
  5. Dzwoni nieznany numer i słyszysz cztery słowa? Natychmiast się rozłącz, grozi ci ogromne niebezpieczeństwo
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News