Matka nafaszerowała dziecko chemią, bo przeszkadzało jej w igraszkach. Kubuś umierał w męczarniach

Matka nafaszerowała dziecko chemią, bo przeszkadzało jej w igraszkach. Kubuś umierał w męczarniach Źródło: .

Syn przeszkadzał matce, która chciała oddawać się miłosnym uniesieniom. Kobieta zdecydowała się podać mu lekarstwa, by dziecko dało jej spokój. Jej syn, Kubuś umierał w męczarniach. Tragiczne doniesienia z jednego z polskich miast.

Syn był niemile widziany podczas spotkania z kochankiem. Mama nie chciała, by dziecko przeszkadzało jej w miłosnych igraszkach, więc nafaszerowała go chemią. Nieprawdopodobne zdarzenia z niewinnym dzieckiem w roli głównej miały miejsce w jednym z polskich miast. Nikt nie może uwierzyć, co zrobiła matka. 

Syn został nafaszerowany chemią, bo przeszkadzał mamie w miłosnych igraszkach

3-letni Kubuś we wrześniu wybrał się z mamą do Bydgoszczy, gdzie kobieta miała się spotkać ze swoim kochankiem. Na miejscu okazało się, że syn zaczął przeszkadzać mamie w spotkaniu z mężczyzną, więc kobieta postanowiła podać maleńkiemu dziecku tabletki uspokajające, co doprowadziło do śmierci dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn nie żyje 

Syn trafił do szpitala, gdzie lekarze zajęli się nim od razu, chociaż wiedzieli, że dziecko ma niewielkie szanse na przeżycie. Badania, które wykonali na miejscu potwierdziły, że stan syna Katarzyny F. jest tragiczny.

- Dziecko nie reagowało na bodźce bólowe. Nie miało żadnej własnej czynności oddechowej. Miało szerokie, sztywne źrenice, które świadczyły o tym, że ośrodkowy układ nerwowy nie funkcjonuje. Obraz tomograficzny wykazywał obrzęk mózgu. Właściwie śmierć mózgu - powiedział Maciej Matczuk z Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

Dziecko na skutek podanych przez matkę leków zmarło. Maleńki Kubuś nie był w stanie przeżyć po takiej dawce chemii, którą otrzymał. Jego organizm nie potrafił poradzić sobie z silnymi składnikami. 

- Opinia zawiera elementy sekcji zwłok i badań toksykologicznych. Z tej kompleksowej opinii wynika, że bezpośrednią przyczyną zgonu dziecka był obrzęk mózgu. Doszło do niego na skutek podania leku, który zawiera diazepinę. Z opinii wynika, że prawdopodobnie było to relanium - przekazał Piotr Dunal z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Dodał, że dziecko dostało dawkę odpowiednią dla osoby dorosłej. Za czyn, którego dopuściła się matka grozi jej dożywotnia kara pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  3. 2 minuty wystarczą, żeby szybko rozpoznać u siebie raka płuc. Musisz tylko spojrzeć na swoje paznokcie, mówią wszystko
  4. Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News