Mama porzuciła 2-letniego syna, miał nie przeżyć nocy. Pies zrozumiał powagę sytuacji, sąsiedzi odkryli co zwierze pod sobą skrywa

Mama porzuciła 2-letniego syna, miał nie przeżyć nocy. Pies zrozumiał powagę sytuacji, sąsiedzi odkryli co zwierze pod sobą skrywa Źródło: Facebook/Moving Train

Syn w wyjątkowo mroźną noc został porzucony przez swoją matkę, która chciała pozbyć się maluszka. Sąsiedzi odnaleźli dziecko, które przy życiu utrzymał psiak.

Syn ledwo pojawił się na świecie, a już był kłopotem dla swojej mamy. Kobieta postanowiła pozbyć się problemu i zostawiła dziecko na mrozie. Niestety jej plan nie wypalił bo na horyzoncie pojawił się bohater, który doprowadził do tego, że maluszek przeżył.

Porzucony na mrozie syn odnajduje ratunek

Historia miała miejsce na Syberii, gdzie nocami dochodzi do -50 stopni. Syn, którego matka pozostawiła w takich warunkach, nie miał prawa przeżyć. Na szczęście dla dziecka na pomoc przyszedł mu psiak. 

Pies z wyjątkowo grubym futerkiem przez dwie noce ogrzewał swoim ciałem dziecko. Dopiero po takim czasie znaleźli niemowlaka sąsiedzi. Nie mogli uwierzyć, że pies okazał się być odpowiedniejszym opiekunem dla dziecka, niż jego własna matka.

Kobieta, która porzuciła dziecko, wróciła do domu dopiero po 4 dniach. Była bardzo zdziwiona, że jej syn żyje. Miała nadzieję, że po powrocie nie będzie już go na świecie. Sprawą zainteresowała się policja, a wyrodna matka usłyszała zarzuty usiłowania morderstwa. Prokurator chce w pierwszej kolejności pozbawić ją prawa do opieki nad synem oraz spowodować, że resztę życia spędzi w więzieniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psi bohater

Bohater całej historii, który uratował maluszka przed śmiercią, udowodnił, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Pies postawił bezpieczeństwo dziecka nad swoimi potrzebami, przez dwa dni nie opuścił dziecka nawet na chwilę, zupełnie jakby zdawał sobie sprawę, że gdy odejdzie, mały umrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyznanie pierwszej damy mrozi krew w żyłach. Kilka lat temu poroniła
2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy pies ratuje ludzi na Syberii. Znana jest też historia 3-letniej dziewczynki, która zaginęła razem z czworonogiem. Dopiero po 9 dniach odnalazła drogę do domu, właśnie przy pomocy swojego najlepszego przyjaciela - psa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prawie 2 mln Polaków z podwyżką. Niektórzy zgarną dodatkowe TYSIĄCE!
  2. Tuż przed ślubem dostała wiadomość od byłej swojego narzeczonego. Gdy zobaczyła zdjęcia, prawie zemdlała
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: newsner 

Następny artykuł