syn nagranie
YouTube Daily Mail
Joanna Szwalikowska - 20 Września 2020

Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko

Rodzice postanowili zainstalować kamerę w pokoju swojego syna. Kiedy pewnego dnia obejrzeli nagranie, które zostało zarejestrowane w nocy, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie spodziewali się zastać takiego widoku. Ta historia doprowadzi was do łez wzruszenia. To nieprawdopodobne nagranie stało się hitem internetu.

Rodzice zainstalowali kamerę w pokoju swojego syna. Kiedy obejrzeli nagranie, na którym zarejestrowane zostały scen, jakie rozegrały się nocą, byli w szoku. Nagranie oaz cała historia przyprawiają o łzy wzruszenia. Nieprawdopodobnie piękna więź.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Po obejrzeniu nagrania, nie mogli uwierzyć widzą, co zrobiło ich dziecko

Chłopiec o imieniu Finn oraz jego pies Brutus są praktycznie nierozłącznymi przyjaciółmi. Kiedy chłopiec przyszedł na świat, psiak zadbał o swojego nowo narodzonego przyjaciela najlepiej, jak tylko był w stanie. Sprawiło to, że od pierwszych momentów życia Finna stali się oni dla siebie najważniejsi na świecie. Wspólnie bawią się całymi dniami oraz po prostu czują się bezpiecznie w swoim towarzystwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

To właśnie dlatego przy łóżku Finna znajduje się posłanie Brutusa. Chłopiec jest w stanie zasnąć tylko wtedy, kiedy obok niego znajduje się jego najlepszy przyjaciel Brutus. Czasami jednak to nie wystarcza, a Finn chce być jeszcze bliżej swojego ukochanego pupila.

Na nagraniu, które obiegło sieć widzimy, że chłopiec miał problemy z zaśnięciem, dlatego w pewnym momencie wstał z łóżka i postanowił położyć się obok Brutusa. Kiedy rodzice obejrzeli nagranie z tej nocy, byli zdumieni. Wiedzieli, że chłopiec oraz psiak są w sobie zakochani, jednak rozczulający widok układającego się obok psa dziecka zszokował ich.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Chłopiec powoli schodzi z łóżka, zabierając jednocześnie ze sobą kocyk. Następnie układa się wygodnie na psie, by móc spokojnie usnąć. Choć ułożenie się zajmuje mu dłuższą chwilę, pies ani drgnie, cierpliwie czeka, aż mały przyjaciel znajdzie odpowiednią pozycję do snu. Internauci dosłownie oszaleli na punkcie tego nagrania. To doskonały dowód na to, jak piękną, silną oraz szczerą więź można zbudować ze zwierzakiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bardzo przykre wyznanie pana Józefa z "Rolnik szuka żony". Chciał jedynie znaleźć miłość, podobnej reakcji się nie spodziewał
  2. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Trwająca kilka dni dieta ziemniaczana podbija internet. Jej efekty są spektakularne

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: YouTube, o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News