Syn
Wikipedia Adrian Grycuk
Mateusz Sidorek - 20 Marca 2020

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok wnuka Daniela Olbrychskiego. Straszne

Syn Daniela Olbrychskiego niedawno stracił dziecko w tragicznych okolicznościach. 28-letni Jakub wyszedł z domu i już nie wrócił. Jego ciało w lesie znalazł przypadkowy przechodzień. Właśnie otrzymano wyniki po wstępnej sekcji zwłok.

Syn Rafała Olbrychskiego został znaleziony martwy w lesie niedaleko wsi w województwie mazowieckim. 14 marca rodzina Olbrychskich przeżyła dramat. Okoliczności, w jakich zginął 28-letni Jakub do tej pory nie ustalono. Wreszcie pojawiły się wyniki wstępnej sekcji zwłok wnuka sławnego polskiego aktora.

Pieniądze Polacy stracąDuże obniżki pensji Polaków są już faktem. Wszystkim umknął jeden zapis w tarczy antykryzysowejCzytaj dalej

Początkowo nie wiadomo było, czy znaleziony martwy mężczyzna to syn Rafała Olbrychskiego. Przy ciele, które zauważył przypadkowy przechodzień, nie znajdowały się żadne dokumenty. Jednak po pokazaniu go rodzinie Olbrychskich, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. 28-letni Jakub wyszedł nagle z domu i już do niego nie wrócił. O śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego poinformował brat Jakuba - Antoni Olbrychski.

Nieznane okoliczności, w jakich zmarł syn Olbrychskiego

Jak podają dziennikarze "Faktu", rodzina potwierdziła, że syn Rafała Olbrychskiego od lat zmagał się z zaburzeniami psychicznymi. Jakub miał cierpieć na depresję oraz schizofrenię. Zdarzało się, że zrywał terapię i odstawiał leki, co tylko pogarszało jego stan. Bliscy poinformowali, że Jakub wyszedł z domu bez dokumentów, w samej koszuli. Początkowo okoliczności jego śmierci był jednak nieznane.

Po tym, jak syn Olbrychskiego został znaleziony martwy, całą sprawą zajęła się policja. Niedawno przeprowadzono wstępną sekcję zwłok wnuka polskiego aktora w Zakładzie Medycyny Sądowej przy ul. Oczki w Warszawie. Podczas sekcji obecni mogą być najbliżsi członkowie rodziny, jednak żaden z nich nie skorzystał z tego prawa.

- Trwała ponad godzinę. Nikt z rodziny, ani żaden pełnomocnik nie brał w niej udziału - powiedział Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona zdradzała mężaŻona tak zdradzała męża, że zapamięta całe miasto. 2,5 tys. osób trafiło na kwarantannęCzytaj dalej

Przyczyna z jakiej śmierć poniósł syn Rafała Olbrychskiego wciąż jednak pozostaje nieznana. Nie udało się ustalić jej po wstępnej sekcji zwłok. Marcin Saduś w rozmowie z dziennikarzami portalu "Fakt" przyznał, że dopiero po badaniach toksykologicznych będzie można stwierdzić, czy 28-letni Jakub był pod wpływem alkoholu, leków czy środków psychotropowych. Pobrano już potrzebny materiał.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia

2. Ratownicy medyczni pojechali zjeść kebaba. Gdy zobaczyli swój rachunek, oniemieli

Ze względu na brak śladów na ciele, wykluczono również, że syn Rafała Olbrychskiego zmarł w wyniku udziału osób trzecich. Marcin Saduś na pytanie, czy 28-letni Jakub zmarł tego samego dnia, w którym zostało odnalezione jego ciało, nie udzielił odpowiedzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego żona walczy o życie. W obliczu pandemii wystosował ważny apel
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia
  4. Emerytury nie zostaną wypłacone w terminie? Jest oficjalna odpowiedź
  5. Zdjęcie wnuka Pawła Królikowskiego podbija sieć. I nie bez powodu, co za widok
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Objawy koronwirusa 13Osoby wyzdrowiałe z koronawirusa zdradziły całą prawdę. 13. objawów, które trzeba zapamiętaćCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News