Mama spojrzała na główkę synka i ją zamurowało. Zaczęły wyrastać z niej rogi, z aniołka przemieniał się w diabła

Mama spojrzała na główkę synka i ją zamurowało. Zaczęły wyrastać z niej rogi, z aniołka przemieniał się w diabła Źródło: SWNS

Syn pojawił się na świecie i od razu zszokował swoich rodziców. Dziecko jest wyjątkowe, ponieważ jego twarz zdobi coś, co nienaturalnego. Miał być aniołkiem, a jego rogi wskazują na coś zupełnie innego.

Syn, który pojawił się na świecie, nie wyglądał jak typowy noworodek. Jego czoło zdobiły dziwne zmiany, których nijak nie dało się nie zauważyć. Już na starcie maluszek nie miał szczęścia, czym wprawił w zdziwienie swoich rodziców i lekarzy. 

Nietypowy wygląd po przyjściu na świat

George Ashman urodził się z nietypową zmianą na czole. U dziecka po urodzeniu pojawiła się ogromna czerwona plama, która nie wyglądała estetycznie. Znamię, które zajmowało większą część jego maleńkiego czółka, nie było dla rodziców przeszkodą, by pokochać go od razu, gdy tylko po raz pierwszy na niego spojrzeli. 

Rodzice zdawali sobie jednak sprawę, że chociaż oni obdarzą go bezwarunkową miłością, to jego rówieśnicy mogą drwić sobie z niecodziennego wyglądu chłopczyka. Wyobrażali sobie, że ani w przedszkolu, ani w szkole nie będzie mu łatwo. Postanowili więc zrobić wszystko co w ich mocy, by oszczędzić mu wytykania palcami przez rówieśników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Syn nie jest małym aniołkiem, tylko prawdziwym diabełkiem 

Rodzice postanowili, że z pomocą może im przyjść szybko rozwijająca się medycyna estetyczna. Jest już ona na tyle zaawansowana, że operacja czoła może odmienić losy ich syna. Zainteresowali się tym tematem i postanowili odczekać kilka lat z zabiegiem.

Po czwartych urodzinach chłopca podjęli decyzję, że najwyższa pora na operację. Najlepsi lekarze przeprowadzili skomplikowany zabieg, który polegał na wszczepieniu dziecku dwóch implantów, które systematycznie się powiększały. Mało to doprowadzić do tego, że na czole rozciągnie się zdrowa skóra.

- Kiedy po raz pierwszy ujrzałam implanty na swoim miejscu, odebrało mi mowę. Były znacznie większe niż się spodziewałam. Umieszczone po obu stronach jego maleńkiej główki wyglądały jak rogi. Moje słodziutkie dziecię o twarzy aniołka przypominało diabła - przekazała mama chłopca.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Rodzice są załamani wyglądem chłopca, który miał prezentować się lepiej po zabiegu, a teraz jego czoło zdobią rogi.

fot. SWNS

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Legendarna polska piosenkarka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: popularne

Następny artykuł