Wielki cios zadany Kamilowi Durczokowi przez jego syna. Media donoszą o bardzo przykrym dla dziennikarza incydencie

Wielki cios zadany Kamilowi Durczokowi przez jego syna. Media donoszą o bardzo przykrym dla dziennikarza incydencie Źródło: youtube/Super-Express

Syn Kamila Durczoka swoją decyzją może zadać ojcu okrutny cios. Według doniesień podjął ważną decyzję, dzięki której ma nadzieję nie być więcej kojarzony z wybrykami swojego ojca.

Syn Kamila Durczoka z pewnością przechodzi ostatnio trudny okres, gdy widzi poczynania swojego ojca. Wizerunek 51-letniego dziennikarza po licznych aferach kompletnie legł w gruzach. Kilka lat temu Kamil Durczok odszedł z TVN w atmosferze skandalu, gdy oskarżono go o molestowanie oraz mobbing w miejscu pracy. Niedawno zaś dziennikarza zatrzymano za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu.

Syn Kamila Durczoka zada ojcu straszliwy cios

O zmianach w życiu syna Kamila Durczoka poinformowała Marianna Dufek, była żona dziennikarza. Wszystko wskazuje na to, że Kamil Durczok junior nie chce, żeby jego życie zawodowe cierpiało z powodu wybryków ojca.

- Winem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo niebawem będzie ich więcej - pisała była żona dziennikarza, zapowiadając zmiany dotyczące Kamila Durczoka juniora.

Choć syn dziennikarza wspierał ojca w trudnych chwilach, wie, że pracując jako specjalista od mediów internetowych musi dbać o wizerunek, który będzie jak najbardziej krystaliczny. Niestety, w ostatnim czasie nazwisko Durczok nie budzi pozytywnych skojarzeń. Kamil junior miał podjąć decyzję o przejęciu nazwiska od matki, która wróciła do panieńskiego nazwiska po rozwodzie z dziennikarzem. Nie wiadomo jak 51-letni były pracownik TVN przyjął tę wiadomość, ale na pewno nie jest z tego powodu szczęśliwy.

Internauci komentują decyzję syna Kamila Durczoka

Takie wydarzenie w życiu Kamila Durczoka juniora nie mogło przejść bez echa. Internet jest obecnie bezlitosny dla dziennikarza. Pijani kierowcy stają się często obiektem krytyki internautów, więc nawet w tak trudnych dla 51-latka chwilach, pojawia się mnóstwo atakujących go wpisów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Też bym zmienił nazwisko - napisał internauta.

- Ja bym nazwiska nie zmieniła, ale swoim zachowaniem i pracą udowodniła, że nie ważne jakie nazwisko, ale osobowość i praca. Ojca i tak nie wymaże się z dowodu i ludzie żądni sensacji będą zawsze wyciągać, po co dawać im pożywkę, trzeba przyjąć na klatę nawet głupie wybryki ojca - skomentowała użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

- Chociaż syn nie odziedziczył głupoty, niech zmienia i to szybko, mądry chłopak - czytamy dalej.

- Jak zmieni nazwisko na Dufek, to co mu to da? Przecież to nazwisko jest od razu kojarzone z Durczok - zauważył internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schabowy niebawem daniem dla elit. Mięso drożeje w ZASTRASZAJĄCYM tempie
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Przełomowe wiadomości o zdrowiu Kaczyńskiego. Jest gorzej niż wszyscy myśleli
  4. Sekret urody Grażyny Torbickiej? Jest prosty i na wyciągnięcie ręki dla każdego
  5. Więzień wziął rozbieg i wyskoczył przez okno. Odległość od ziemi była zbyt duża, koszmarny widok

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł