Kim jest mama Dawidka? Wyciekły nowe, zaskakujące informacje

Kim jest mama Dawidka? Wyciekły nowe, zaskakujące informacje Źródło: Unsplash/Kat J/Materiały Policyjne

Syn został odebrany przez ojca z domu rodzinnego 10 lipca i od tamtej pory słuch o nim zaginął. Desperackie poszukiwania 5-letniego Dawidka trwają. Trudno sobie nawet wyobrazić w jakim stanie musi być matka dziecka. Całą sprawę media opisały już na wszelkie możliwe sposoby, ale właśnie pojawiły się nowe, zaskakujące informacje dotyczące jego rodzicielki.

Syn a tajemniczych okolicznościach zaginął po tym, jak ojciec Paweł Ż. odebrał go z domu swoich rodziców Grodzisku Mazowieckim. Na dziecko w Warszawie czekała jego matka. Od tamtej pory cała Polska szuka chłopca, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Znamy nowe informacje dotyczące matki 5-latka. 

Syn poszukiwany przez policję w całej Polsce

Syn zaginął dokładnie tydzień temu, a matka nadal nie ma pojęcia co się dzieje z jej dzieckiem. Musi to być dla tej kobiety dramat nie do opisania. Sprawą zaginięcia 5-letniego Dawida Żukowskiego, zajmują się ograny ścigania w całym kraju. Intensywne poszukiwania objęły obszar wokół Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Wiadomo, że tego fatalnego dnia, w którym zaginał chłopiec, ojciec dziecka Paweł Ż. około godziny 21:00 popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Dawida nadal nie odnaleziono, ale wyciekły nowe zaskakujące informacje na temat jego matki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Matka Dawida 

Media rozpisywały się już bardzo dużo na temat tożsamości ojca Dawida, w celu ustalenia motywów jego zachowania i samobójczej śmierci. Teraz pojawiły się nowe informacji dotyczące matki 5-letniego chłopca. Kobieta jest Rosjanką i przyjechała do Polski około 6-7 lat temu. Pawła Ż. poznała podczas wyjazdu służbowego. To właśnie on był odpowiedzialny za decyzję o przeprowadzce kobiety. 

31-latka pracowała w centrum kulturalnym w Warszawie, gdzie zajmowała się uczeniem języka rosyjskiego. Razem z synkiem, Dawidem, mieszkała w Grodzisku Mazowieckim, aż do momentu, w którym po różnego rodzaju konfliktach z mężem zdecydowała się przeprowadzić do stolicy. Miało to miejsce na 3 tygodnie przez tragicznymi wydarzeniami związanymi z synem. 

28 czerwca pełnomocnik 31-letniej matki Dawida Żukowskiego przesłał do prokuratury w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pawła Ż. Chodziło o zarzuty znęcania się psychicznego nad kobietą. Nie pojawiły się natomiast żadne informacje dotyczące przemocy fizycznej między małżonkami, ani skargi odnośnie agresji Pawła Ż., w stosunku do syna. 

W tej chwili kobieta znajduje się pod specjalistyczną opieką psychologiczną i otrzymuje niezbędne wsparcie od członków rodziny. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kwaśniewska została mamą! Córka prezydenta w końcu pochwaliła się swoim maluszkiem. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą
  2. Nie żyje piękna gwiazda. Jej partner odrąbał jej głowę, a zdjęciem pochwalił się w internecie
  3. Takim wózkiem będą jeździć polskie sześcioraczki. Przez ten widok oczy wychodzą z orbit
  4. Znajomi Zenka Martyniuka ujawniają, co powiedział o rozwodzie swojego syna. Daniel będzie wściekły
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. "W przypadku Dawida doszło do tragedii". Wstrząsające słowa byłego szefa wydziału zabójstw Komendy Stołecznej Policji

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu