Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach

Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: Kata-Kata Cinta Facebook.com

Syn był dla niej bardzo ważny i kiedy zmarł nie mogła się z tym pogodzić. Wpadła na wyjątkowo szalony pomysł i trumna z ciałem nie spoczęła na cmentarzu, a pojawiła się w piwnicy ich wspólnego domu. Pewnej nocy miała sen i od tamtej pory codziennie otwiera trumnę syna. Historia ta skrywa za sobą także nietypową motywację zrozpaczonej mamy żyjącej na co dzień z trupem.

Syn odszedł z tego świata młodo i dla jego matki był to prawdziwy szok. Nie mogła pogodzić się, że już nigdy więcej nie usłyszy jego głosu i nie będzie mogła spędzić z nim trochę czasu. Rozwiązanie jakie na to znalazła mrozi krew w żyłach, okazuje się jednak, że kobieta ma powód dla, którego codziennie zagląda do trumny dziecka.

Jej syn zmarł i spoczął w domowej piwnicy

Syn Tsiuri Kwaratskhelię zmarł w wieku zaledwie 22 lat i każda matka wie, jak wielki ból czuła Tsiuri. Kobieta nie chciała pożegnać się ze swoim synem Jorim i zdecydowała, że zamiast na cmentarzu spocznie on bardzo niedaleko niej, a mianowicie w piwnicy domu. Chłopak odszedł w 1995 roku i to właśnie wtedy zaczęła się ta tragiczna historia. Mama opłakująca śmierć swojego syna pewnej nocy usłyszała głos, który kazał jej balsamować ciało za pomocą wódki. Codziennie otwierała trumnę z ciałem i nacierała je alkoholem, dodatkowo przez 10 pierwszych lat "opieki" nad synem w każde urodziny zmieniała mu ubranie w jakim spoczywał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Miała swoje powody i nie zamierzała zrezygnować

Chociaż zachowanie kobiety może mrozić krew w żyłach to jak przyznaje sama Tsiuri nie robi tego wszystkiego bez powodu. Ten natomiast jest zatrważający, choć przyznać trzeba, iż praktycznie wszystko w tej historii jest bardzo niepokojące. Gruzinka ponoć balsamowała zwłoki syna i dbała o to, aby się nie zepsuły tylko po to by pokazać wnukowi jak wyglądał ojciec w jego wieku. Trzeba przyznać, ze to wyjątkowo niecodzienny prezent na 22 urodziny. Brak akceptacji śmierci syna Tsiuri dały początek opowieści będącej prawdopodobnie ewenementem na skalę światową. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą uważać, żywioł uderzy z wielką siłą. Czerwone alerty dla 10 województw, poważne zagrożenie zdrowia i życia

2.Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

Żyła z trupem pod jednym dachem

Matka trzymająca ciało swojego zmarłego przed laty syna w piwnicy to idealny początek dla horroru, lecz sytuacja ta miała miejsce w rzeczywistości. Jak widać życie pisze często najbardziej nietypowe scenariusze i twórcy filmów grozy mogliby bez problemu zaczerpnąć z tej historii świetną inspirację do stworzenia nowego dzieła.

Źródło: Kata-Kata Cinta / Facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  2. Marcin Gortat nie mógł dłużej wytrzymać. Dodał mocny wpis, który usunął, ale w internecie nic nie ginie
  3. Doda nie miała litości, powiedziała wszystko o Majdanie. Zdradziła bolesne szczegóły, pozostała trauma
  4. Porażające zdjęcia z polskiego miasta. Nagła burza dokonała ogromnych szkód, ciężko uwierzyć
  5. Watykan potwierdził smutne informacje. Chodzi o Benedykta XVI
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News