Syn wyszedł dziwnie na zdjęciu.
Screenshot O2
Jakub Kossakowski - 17 Maja 2020

Zrobiła synkowi zwykłe zdjęcie, flesz ujawnił niepokojący szczegół. Natychmiast poszli do lekarza, diagnoza była druzgocząca

Dla matki syn był całym jej światem. Pewnego dnia postanowiła zrobić mu pamiątkowe zdjęcie. Okazało się, że dziecko wyszło na fotografii inaczej niż podejrzewała jego mama. Powodem były jego oczy, które wyjątkowo się świeciły. Co powiedział o tym lekarz?

Niepozorne zdjęcie ujawniło przypadkowo poważne problemy zdrowotne, które miał syn pewnej kobiety. Gdyby nie wykonała tej fotografii, prawdopodobnie choroba rozwijała by się dalej w ukryciu. Uwagę mamy chłopca przykuły jego oczy, które świeciły się dwoma różnymi kolorami.

Zakupy muszki owocówkiNad owocami latają muszki owocówki? Ważny znak, nie wolno go ignorowaćCzytaj dalej

Nie podejrzewała, że jej syn jest poważnie chory

Już wcześniej wspominaliśmy o niepozornych objawach, na które uskarżał się syn pewnej kobiety. Wówczas był to ból w buzi dziecka. Jednak nie zawsze problemy zdrowotne muszą mieć objawy, które są odczuwalne. Tak właśnie było w przypadku tego chłopca. Matka zrobiła mu zdjęcie, które wywołało niepokój. Nie podejrzewała, że jej syn jest tak poważnie chory.

22-letnia kobieta z Wielkiej Brytanii zauważyła, że jej syn na fotografii ma nietypowe oczy. Czasami zdarza się, że robiąc zdjęcie nasze źrenice odbijają światło lampy błyskowej. Mama chłopca zauważyła, że rozbłysk jego oczu ma dwa różne kolory. Symptom ten pojawiał się również na innych fotografiach. W związku z tym postanowiła udać się z dzieckiem do lekarza. Diagnoza przyprawiła ja o ciarki.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku opisują charakterTwój znak zodiaku mówi jaki masz charakter. Miesiąc, w którym się urodziliśmy ma ogromne znaczenieCzytaj dalej

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal O2, konsultacje z lekarzami trwały aż osiem miesięcy. Potwierdziły one najgorszą diagnozę, którą okazał się nowotwór. Rak zaatakował oczy dziecka. Niestety siatkówczak obustronny to rzadki i złośliwy rodzaj raka. Syn kobiety musiał przejść leczenie laserowe, chemioterapię i krioterapię. Jeżeli nowotwór będzie dalej postępował, wówczas konieczne może okazać się usunięcie lewej gałki ocznej.

Dzisiaj grzeje:

1. Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół
2. Znaki zodiaku kobiet, na których widok faceci szaleją. Są zjawiskowo piękne i czarujące

- Strasznym faktem jest to, że rak jest w jego obu oczach. Oczywiście jest to okropna sytuacja, ale można to zaakceptować, ponieważ nadal będzie mógł widzieć prawym okiem, jeśli lewe zostanie usunięte. Perspektywa posiadania niewidomego dziecka to coś, o czym nie chcę myśleć - powiedziała zmartwiona mama przytaczana przez portal O2.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Robert Lewandowski wrócił w wielkim stylu. Napastnik bezwzględny dla Gikiewicza, co za bramka (VIDEO)
  3. Po ugotowaniu makaronu zalewasz go zimną wodą? Karygodny błąd, nie wolno tak postępować
  4. Lekarze ostrzegają, popularna przyprawa może zawierać ołów. Konsekwencje spożycia mogą być fatalne
  5. Masz w domu konwalie? Lekarze biją na alarm, każdy musi wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje
  6. Dobijająca wiadomość przed znoszonym jutro uciążliwym zakazem. Straszne wydarzenie pod osłoną nocy

Zdrowie - masowanie palcówZaczęła masować jeden palec u dłoni, reakcja organizmu była spektakularna. Cudowny trikCzytaj dalej

Źródło: O2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News