Policjant zatrzymał kierowcę, który wyglądał, jak jego zmarły syn. Spojrzał na jego deskę rozdzielczą i oboje zaczęli płakać

Policjant zatrzymał kierowcę, który wyglądał, jak jego zmarły syn. Spojrzał na jego deskę rozdzielczą i oboje zaczęli płakać Źródło: unsplash.com/Courtney Corlew

Syn był ciągle żywy w pamięci ojca. Nie było dnia, by starszy mężczyzna, który pracuje w policji, nie myślał o dziecku. Wiele by oddał, by spędzić z nim jeszcze choć jeden dzień. Doszło nawet do tego, że zrozpaczony ojciec zatrzymał na służbie mężczyznę podobnego do swojego zmarłego syna.

Syn mężczyzny zginął nagle, kilka tysięcy kilometrów od domu. Ojciec nie miał okazji, by spędzić z nim wiele czasu przed wyjazdem, dlatego śmierć ukochanego dziecka tym bardziej go dotknęła. Kiedy w przejeżdżającym aucie zobaczył sobowtóra zmarłego, nie zawahał się zatrzymać pojazdu.

Syn policjanta poległ na wojnie. Ojciec nie mógł się z tym pogodzić

William Jazwinski, jadąc drogą w jednym ze stanów USA, zauważył w lusterku coś niepokojącego. Od dłuższego czasu na zderzaku siedział mu radiowóz. Mężczyzna był święcie przekonany, że przekroczył prędkość lub policjant dopatrzył się nieprawidłowości, chociażby niesprawnego światła lub jakiegoś uszkodzenia. Nie miał innego wyjścia niż zjechać i zatrzymać się na poboczu.

Kiedy stanął oko w oko z mundurowym w jednej chwili opuścił go cały stres. Jak się bowiem okazało, nie został zatrzymany za żadne wykroczenie, ale dlatego, że policjant chciał mu tylko podziękować. Jazwinski, który ma na zderzaku wojskową naklejkę, usłyszał słowa wdzięczności za służbę w armii i walkę dla dobra Ameryki. Mężczyźni zaczęli rozmawiać i kierowca przyznał w końcu, że przez 15 miesięcy walczył w Iraku. To uderzyło w sam środek duszy policjanta.

Nie tylko policjant zdradził swój sekret - wyznanie kierowcy dopełniło wzruszający moment

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego syn również służył w Iraku ponad rok. Policjant podzielił się historią z sobowtórem swojego syna i smutno ją zakończył - żołnierz nie wrócił do domu, zginął na polu bitwy. Kiedy kończył opowieść, na desce rozdzielczej zauważył flagę USA złożoną w trójkąt - dokładnie taką samą otrzymał po przywiezieniu do kraju ciała syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

- Czy mogę cię uścisnąć? Przypominasz mi mojego syna. Zatrzymałem cię, bo przez chwilę wydawało mi się, że nim jesteś… Nadal nie mogę pogodzić się z tym, co się stało. Nie mogę uwierzyć, że moje dziecko nie żyje - wyznał zaskoczonemu kierowcy.

Wzruszony Jazwinski zdecydował się uściskać zapłakanego policjanta. Jego opowieść sprawiła, że cały drżał. Również wyjawił mu swój osobisty sekret - niedawno zakończył terapię mającą wyleczyć go z zespołu stresu pourazowego. Ta niesamowita historia poruszyła setki tysięcy ludzi na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Facebook

Następny artykuł