Profesor Hołyst: Dawidek nie żyje

Profesor Hołyst: Dawidek nie żyje Źródło: .

Syn Pawła Ż. nadal jest poszukiwany. Własnie moja szósta doba poszukiwań, a służby nadal nie mogą trafić na jakikolwiek ślad chłopca. Słowa profesora Brunona Hołysta nie napawają optymizmem. - Jestem przekonany (...) dziecko nie żyje - powiedział.

Syn Pawła Ż. nadal jest poszukiwany, a akcja poszukiwawcza trwa mimo braku jakichkolwiek nowych informacji. Mimo to rodzina 5-latlka i mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego nie tracą nadziei, że chłopczyk odnajdzie się cały i zdrowy. Opinia eksperta może jednak odebrać im wiarę w powodzenie sprawy.

Syn Pawła Ż. nie żyje. Tak uważa Brunon Hołyst

Sprawa Dawida Żukowskiego jest wyjątkowo niepokojąca. Nie wiadomo, gdzie jest dziecko, a jego ojciec popełnił samobójstwo tego samego dnia, w którym 5-latek zniknął. Istnieje wiele scenariuszy tego, co może dziać się z dzieckiem, a jeden z nich mówi, że to własnie ojciec miał zabić swojego syna. Mają za tym przemawiać ślady krwi Dawidka znalezione w aucie Pawła Ż. oraz ślady moczu znalezione na ubraniu mężczyzny. Dla profesora to znaki, które potwierdzają, że chłopiec nie żyje. 

- Najnowsze odkrycie moim zdaniem przesądza, że mamy do czynienia z realizacją tzw. czarnego scenariusza. Jestem przekonany, że doszło do tragicznego finału i dziecko nie żyje - powiedział w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ekspert uważa, że mężczyzna kochał dziecko, jednak pomimo tego, to właśnie on najpewniej je zamordował. Dodatkowym potwierdzeniem ma być SMS, jakiego Paweł Ż. wysłał do mamy Dawidka zanim popełnił samobójstwo.

- To ma zresztą związek z SMS-em, który ojciec chłopca wysłał wcześniej do byłej żony. Napisał w nim, że już nigdy nie zobaczy swojego synka. Nie, że dziś lub jutro, ale nigdy. To jest w tej sprawie kluczowe - stwierdził Hołyst.

Polacy nadal nie tracą nadziei. Wierzą, że Dawidek wróci

Choć wiele przemawia za tym, że faktycznie 5-latek może już nie żyć, Polacy wciąż mają nadzieję na pozytywne zakończenie tej sprawy. Dopóki nie znajdzie się ciało chłopca służby będą go poszukiwać, a akcja poszukiwawcza będzie wyglądać podobnie jak wcześniej. 

Policja utrzymuje swój apel o kontakt. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje, które mogą dodać coś nowego w tej sprawie, proszony jest o natychmiastowe zgłoszenie się na najbliższy komisariat w celu złożenia wyjaśnień.

 1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości 
 2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
 3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
 4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
 5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
 6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
 7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
 8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
   
   
   

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu