W sieci właśnie pojawiło się nowe zdjęcie syna Meghan i Harry'ego. Jeden szczegół zwraca szczególną uwagę

W sieci właśnie pojawiło się nowe zdjęcie syna Meghan i Harry'ego. Jeden szczegół zwraca szczególną uwagę Źródło: Instagram/SussexRoyal

Syn Meghan Markle księcia Harry'ego jest jednym z najmłodszych arystokratów na świecie. Dumny tata pochwalił się zdjęciem Archi'ego z okazji Dnia Ojca. Jest ono dosyć szczególne i zdradza bardzo wiele na temat metod wychowawczych księcia i księżnej Sussex.

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle jest obecnie oczkiem w głowie brytyjskiej rodziny królewskiej i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów na Wyspach. Ostatnio książęca para pochwaliła się jego zdjęciem na Instagramie. Jeden szczegół tego zdjęcia zwraca szczególną uwagę. 

Syn księcia Harry'ego jest przecudny

Syn książęcej pary jest najmłodszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Przyszedł na świat 6 maja 2019 roku i już stał się jednym z brytyjskich celebrytów. Każda wzmianka o chłopcu wzbudza wielkie emocje wśród społeczeństwa na Wyspach. 

Dumny tata Archiego Harrisona zaprezentował zdjęcie syna z okazji świętowania Dnia Ojca. Malutki książę rośnie jak na drożdżach. Ciekawe czy w przyszłości będzie podobny do swoich rodziców. Jeden element tego, jak zostało wykonane to zdjęcie zwraca uwagę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pierwsze oficjalne zdjęcie Archiego Harrisona

Książę Harry zdecydował się opublikować zdjęcie swojego synka za pośrednictwem Instagrama pary książęcej. Pojawiło się z okazji międzynarodowego Dnia Ojca. To pierwsze tego typu święto dla księcia Harry'ego. Na pewno jest bardzo dumny ze swojego dziecka i podekscytowany nową rolą, jaką będzie musiał odgrywać.

Jeżeli będzie miał jakikolwiek problemy wychowawcze z pewnością będzie mógł zwrócić się o radę do swojego starszego brata Williama, który ma już trójkę dzieci George'a, Charlotte i Louisa. Jego doświadczenie być może będzie pomocne dla Harry'ego, który dopiero zaczyna swoją przygodę z ojcostwem. 

Jeden szczegół zwrócił szczególną uwagę. Meghan Markle i książę Harry bronią prywatności syna

Są to tak naprawdę pierwsze oficjalne zdjęcia syna księcia Harry'ego i Meghan Markle. To, co jest ciekawe, to fakt, że książęca para nie zdecydowała się na pokazanie całej buzi swojego potomka. Sposób wykonania tego zdjęcia sugeruje raczej to, że książę Harry i Meghan Markle chcą chronić swoją prywatność i dać malutkiemu synkowi chociaż odrobinę anonimowości. 

Jest to zupełnie inna strategia niż ta, którą prezentowali książę William i Kate Middleton. Starszy brat Harry'ego, od razu po narodzinach dzieci, pokazywał to, jak wyglądają jego potomkowie. Zdjęcie Archiego Harrisona sugeruje, że jego rodzice mają inne zdanie na temat prywatności. Wolą póki co pozostawić społeczeństwu brytyjskiemu niedosyt. 

Sympatycy i obserwatorzy życia brytyjskiej rodziny królewskiej są bardzo ciekawi, jak chłopiec będzie wyglądał w przyszłości. Biorąc pod uwagę urodę jego rodziców, jest duża szansa, że złamie wiele kobiecych serc. 

Instagram/SussexRoyal

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła
  4. Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani
  5. Wielki triumf, Robert Janowski i dawno zapomniana gwiazda "Jaka to melodia?" wracają. Widzowie oszaleją na punkcie tego programu
  6. Dziś wieczorem setki tysięcy Polaków obejrzy na żywo występ Wiśniewskiego. Może być show, jakiego świat nie widział

Źródło: Instagram 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News