Znalazła list 6-letniego synka do świętego Mikołaja. Treść powaliła ją na kolana, spodziewała się czegoś innego

Znalazła list 6-letniego synka do świętego Mikołaja. Treść powaliła ją na kolana, spodziewała się czegoś innego Źródło: pixabay.com/cegoh

Syn cały rok czekał, by napisać list do świętego Mikołaja. Pewnego dnia zasiadł przy biurku i napisał skromną wiadomość. Dał ją potem do sprawdzenia mamie, która zareagowała bardzo emocjonalnie.

Syn miał wszystko, o czym może tylko zamarzyć 6-letni chłopiec. Kiedy napisał list do świętego Mikołaja, mama poznała treść wiadomości. Nie mogła przestać płakać i mocno przytuliła swoje dziecko.

Syn chciał skontaktować się ze świętym Mikołajem, napisał krótki list

Grudzień to emocjonujący czas dla dzieci - ubieranie choinki, pomaganie w kuchni i przy domowych porządkach - a najprzyjemniejszą jego częścią jest pisanie listu do Mikołaja, w którym przedstawiają swoje marzenia i pragnienia. Podobnie zrobił ten 6-latek - napisał krótką, ale chwytającą za serce wiadomość do świętego. Poprosił tylko o jedno.

Rachael Lowe i jej mąż Michael mają dwójkę dzieci: 6-letniego Bena i 3-letniego Samuela. Starszy z synów pewnego dnia usiadł przy biurku i napisał list do Mikołaja. Kiedy mama wróciła z pracy, wręczył jej kartkę by sprawdziła, czy nie ma tam błędów ortograficznych. 6-latek nie chciał wstydzić się przed Mikołajem.

Mama zorientowała się, za czym tęskni jej syn

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rachael wyraziła chęć pomocy dziecku, ale kiedy tylko omiotła wzrokiem kartkę, nie mogła powstrzymać łez. Leciały jej ciurkiem i tak naprawdę wtedy zrozumiała, czego potrzebowało jej dziecko. Wcale nie były to zabawki.

- Do Mikołaja: byłem grzeczny, ale nie przez cały czas. W te święta chciałbym spędzić czas z rodziną - brzmiała treść listu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Kobieta była wzruszona, że jej syn nie poprosił o kolejne zabawki lub inne, typowo dziecięce rzeczy. Okazało się, że najbardziej ceni wolny czas swoich rodziców, którego ci nie mają zbyt wiele. Mama pracuje i jest bardzo zajęta, tata również pracuje do późna i kiedy Ben idzie spać, nie ma dużo czasu na zabawy ze zmęczonym mężczyzną.

- Rozpłakałam się, ponieważ nie mogłam uwierzyć, jakie to słodkie - skomentowała Rachael.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Kotlety mielone panierowane w grzankach to najlepszy przepis Kuronia. Drobny szczegół sprawia, że długo nie zapomnicie tego smaku
  4. Seniorzy mogą dostać nawet 10 tysięcy złotych do emerytury! Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Mężczyzna uważa, że szatan kazał mu zabić. Na przesłuchaniu zaczęły dziać się niewyobrażalne rzeczy, policjanci byli bezradni

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News