O ich synu mówi już cały świat. Dostał od rodziców nowe BMW i je utopił, bo chciał Jaguara

O ich synu mówi już cały świat. Dostał od rodziców nowe BMW i je utopił, bo chciał Jaguara Źródło: youtube/ABP News

Syn nie był zadowolony z prezentu. Chciał Jaguara, a zamiast tego dostał BMW. Postanowił więc wyrazić swoją frustrację w mało odpowiedzialny sposób. Wjechał nowym autem do rzeki.

Syn bardzo prosił rodziców o to, żeby kupili mu Jaguara prosto z salonu. Mimo że rodzice do biednych nie należeli, brytyjska limuzyna była ponad ich możliwości finansowe. Zdecydowali się więc na tańsze auto, ale wciąż z segmentu premium. Kupili mu białe BMW serii 3. 22-latkowi auto się jednak nie spodobało i postanowił pozbyć się go w drastyczny sposób.

Rozpuszczony syn nie był zadowolony z prezentu. Utopił go w rzece

Rodzice, żeby kupić synowi wymarzone auto, podobno musieli sprzedać dotychczasowy samochód - Toyotę Innovę. Kupili mu warte 200 tysięcy BMW serii 3. Przeciętny mieszkaniec Indii musiałby pracować na takie auto 23 lata - gdyż kosztuje 4,5 miliona rupii, przy przeciętnej płacy miesięcznej wysokości 17 tys. rupii.

Akasha, bo tak miał na imię 22-latek obdarowany BMW, podobno chciał Jaguara, gdyż twierdził, że auto bawarskiego producenta jest za małe dla niego i jego znajomych. Postanowił więc ukazać swoje niezadowolenie w wyjątkowo niewdzięczny sposób. Wjechał autem do rzeki, a następnie z niego wyskoczył. Mieszkańcy Indii, którzy zmagają się z biedą, są oburzeni roszczeniami i marnotrawstwem 22-latka.

Jest jeszcze inna wersja tej historii. Rodzina zaprzecza aby taka sytuacja miała miejsce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powyższa wersja historii została opowiedziana przez jednego z policjantów, który pomagał w wyciąganiu auta z wody. Historia szybko obiegła internet i stała się sztandarowym przykładem do wytykania palcami w sytuacjach, gdy przesadnie rozpieszcza się dzieci. W końcu ktoś zapytał rodziny Akashy o to, jak było naprawdę. Jego ojciec - Sanjeev Kumar, twierdzi, że było kompletnie inaczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

- Mamy dwa samochody, BMW i Swifta. Mój syn nigdy nie zażądał Jaguara - powiedział indyjski biznesmen. Stwierdził także, że syn wpadł do rzeki, bo chciał wyminąć antylopę, która wbiegła na drodze. Nie wjechał celowo do wody i nawet nie planował. Nie wiadomo jednak, która wersja historii jest prawdziwa.

 

  1. Ewa Farna w rozpaczy. Do sieci wyciekły jej intymne zdjęcia z WULGARNYMI opisami. Fani gwiazdy przerażeni. Kto za tym stoi?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu