5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami

5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami Źródło: Facebook / bartowcountyfiredepartment

Syn wyskoczył z okna wraz ze swoją młodszą siostrą, rodzice w tym czasie spali. Lokalna społeczność jest w szoku, powód dla którego 5-latek to zrobił jest porażający.

Syn obudził się w nocy, złapał za rękę swoją 2 letnią siostrę i wraz z nią wyskoczył z okna. Rodzice o niczym nie wiedzieli, w tym czasie spali. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, to zupełnie niecodzienna sytuacja. Powód, dla którego 5-latek postąpił w ten sposób, jest wstrząsający.

Syn wyskoczył z okna z siostrą, rodzice spali w pokoju obok

Do dramatycznego zdarzenia doszło w stanie Georgia w USA. Ośmioosobowa rodzina Woodsów położyła się spać w swoim domu. Syn małżeństwa obudził się w środku nocy, 5-latek poczuł dym, a później dostrzegł płomienie pod drzwiami od pokoju. Chłopiec obudził swoją 2-letnią siostrę, złapał ją za rękę i razem opuścili zagrożone pożarem pomieszczenie przez okno. 

Noah uratował życie nie tylko sobie i siostrze. Chłopiec wrócił do pokoju po swojego psa, a później pobiegł po pomoc do wujka, który mieszkał w okolicy. Wspólnie zaalarmowali resztę rodziny.

– Widzieliśmy już wcześniej dzieci, które ostrzegały swoje rodziny w trudnych sytuacjach. Ale 5-latek, który wykazuje wystarczającą czujność, aby to zrobić, to dość niezwykłe – powiedział Dwayne Jamison, szef straży pożarnej hrabstwa Bartow.

Syn uratował życie nie tylko siostrze, ale i całej rodzinie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak podała lokalna straż pożarna, płomienie pojawiły się w budynku na skutek awarii gniazdka elektrycznego. Wezwane na miejsce służby udzieliły pomocy medycznej 5-latkowi oraz czterem innym osobom, które doznały lekkich poparzeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

Straż pożarna w hrabstwie Bartow zaplanowała 14 lutego uroczystość, w trakcie której bohaterskiemu chłopcu zostanie wręczona specjalna nagroda. To dzięki przytomnej reakcji 5-latka udało się uratować całą rodzinę z pożaru.

- Dzięki łasce Boga wszyscy wydostaliśmy się z naszego domu. Gdyby nie było Noah, nie byłoby dzisiaj też nas - powiedział Dawid Woods, dziadek chłopca.


Facebook / bartowcountyfiredepartment

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Widzowie "Sanatorium miłości" aż się przeżegnali. Uczestnik opowiedział, jak zdradzał swoją żonę
  4. Odkryto największą tajemnicę panierki kurczaka z KFC. Łatwizna, każdy może zrobić ją w domu
  5. Smutna informacja o Barbarze Kurdej-Szatan. Przypadkiem lekarz odkrył u niej okropną chorobę, wstrząsająca diagnoza

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News