Przez lata torturował kilkuletniego syna, w końcu posunął się do najgorszego. Nagranie z domu doprowadza do łez, w takich warunkach nie powinny mieszkać nawet zwierzęta

Przez lata torturował kilkuletniego syna, w końcu posunął się do najgorszego. Nagranie z domu doprowadza do łez, w takich warunkach nie powinny mieszkać nawet zwierzęta Źródło: .

Syn miał tylko 6 lat, kiedy został brutalnie skatowany przez ojczyma. Matka również przyczyniła się do tej tragedii. Chłopiec nie przeżył wyrafinowanych tortur. Nagranie z jego domu prezentujące warunki życia chłopca mrozi krew w żyłach.

Syn był torturowany przez własną matkę i ojczyma w łazience. W końcu skatowali na śmierć 6-letniego chłopczyka. Departament Policji w Manhattanie opublikował dwuminutowy film, na którym widać koszmarne warunki życia dziecka. Chłopiec mieszkał w nędzy, w brudzie i wśród wszechobecnego robactwa. Wycieczka po łazience ujawniła scenę bolesnej śmierci sześciolatka. 

Syn żył w piekle, ale sposób, w jaki go zamordowano, okazał się największym okrucieństwem

6-letni Zymere żył w brudnym mieszkaniu, w którym kredensy wypełniały nieumyte naczynia, na ziemi leżały stosy starych ubrań, a na gołym zielonym materacu znajdowały się torby na zakupy i martwe robaki. Na odchodach zostawionych na dywanie muchy składały jaja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopczyk cierpiał z powodu moczenia łóżka i innych problemów związanych z licznymi urazami ciała, co dodatkowo rozwścieczało jego ojczyma, Smitha. Okładał go kijem, a matka "dyscyplinowała" syna za pomocą paska. Dziecko nie przeżyło dramatycznej sceny, jakiej oprawcy dopuścili się w łazience. W trakcie kąpieli 6-latek został brutalnie pobity przez mężczyznę, następnie podwieszony na koszuli, a na końcu podtopiony techniką tzw. waterboardingu - tortury polegającej na polewaniu twarzy ofiary wodą, co utrudnia jej oddychanie. Zanim stwierdzono zgon chłopca, mogło minąć nawet 17 godzin.

Ojczym śmiał się w trakcie rozprawy sądowej 

Okrutny ojczym nie przyznał się do winy. Co więcej, uśmiechał się do sędziego w momencie, kiedy postawiono mu zarzuty zabójstwa drugiego stopnia. Matka chłopca jest współwinna tej ogromnej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Policja w Manhattanie opublikowała przerażające nagranie z miejsca zdarzenia. 2-minutowy film prezentuje koszmarne warunki, w jakich żył chłopczyk, zanim został skatowany na śmierć. Trudno wyobrazić sobie piekło, którego doświadczał każdego dnia. 

uploadeduploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News