Niedowierzanie po nagłej tragicznej śmierci 27-letniego artysty. 3-letni synek i narzeczona w żałobie

Niedowierzanie po nagłej tragicznej śmierci 27-letniego artysty. 3-letni synek i narzeczona w żałobie Źródło: instagram/kanebrown_music /

Syn znanego artysty ma zaledwie 3 latka i już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego taty. W mediach pojawiły się smutne informacje o śmierci 27-latka. Jego bliscy są wstrząśnięci, że tak nagle doszło do niewyobrażalnej tragedii.

3-letni syn najprawdopodobniej nie będzie pamiętał taty, który wkładał całe swoje serce w jego wychowanie. Aż trudno sobie wyobrazić dramat, z jakim przyszło się zmierzyć rodzinie 27-latka. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dzień pożegnania przyjdzie tak szybko i przede wszystkim nikt nie mógł odpowiednio się do tego przygotować.

Nie żyje 27-letni artysta 

Kilka godzin temu media obiegły przykre informacje o tragicznym wypadku z udziałem 27-letniego perkusisty z bandu Kane'a Browna. Kenny Dixon zginął w minioną niedzielę w wypadku samochodowym. Choć służby ratunkowe szybko zjawiły się na miejscu i starały się udzielić mu niezbędnej pomocy medycznej, było już za późno. 

Jego znajomi publikują w sieci coraz więcej zdjęć upamiętniających Kenny'ego, a pierwsze oficjalne informacje o tragedii podali jego koledzy z zespołu. 

- Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem potwierdzamy, że w ten weekend straciliśmy naszego perkusistę Kenny'ego Dixona w tragicznym wypadku samochodowym. Był członkiem naszej rodziny od samego początku i nasze serca są z jego narzeczoną Sarą, jego synem i wszystkimi, którzy go znali i kochali. Był naprawdę jednym z najlepszych i najmilszych ludzi na scenie i poza nią, jakich kiedykolwiek znaliśmy - przekazali. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

3-letni syn i ukochana pogrążeni w żałobie 

27-latek był szczęśliwym ojcem 3-letniego Leviego Jamesa, a wraz z narzeczoną planowali właśnie ślub, który miał odbyć się 30 listopada tego roku. Para była do szaleństwa w sobie zakochana i oboje już nie mogli się doczekać, gdy powiedzą sobie sakramentalne "tak". Tymczasem został jedynie ból i żal. Jego ukochana opublikowała niezwykle wzruszający wpis na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

- Wiem, że muszę być silna dla synka, Leviego Jamesa, a Bóg nam pomoże. Mamy teraz wiecznego anioła stróża. Proszę, módlcie się za Leviego, moją rodzinę i rodzinę Kenny'ego - napisała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senaci
  2. Sypiała z żonatym mężczyzną. Gdy dowiedział się, że zaszła w ciążę zrobił coś ohydnego, to ją przerosło
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała
  6. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

Źródło: wirtualna polska  

Następny artykuł